حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 به همت اداره قرآن و حدیث جامعه الزهرا؛ هفتمین مرحله دوره نهج‌البلاغه‌خوانی برگزار می‌شود
مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از برگزاری هفتمین مرحله دوره غیرحضوری نهج‌البلاغه‌خوانی خبر داد.
خانم طیبه سادات طباطبایی، با اشاره به برگزاری دوره غیرحضوری نهج البلاغه خوانی ویژه طلاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، عنوان کرد: همانطور که قرآن کریم در صدد ایجاد وحدت و توحّد فکری، نگرشی و حتی رفتاری در امت اسلام است، نهج البلاغه هم به عنوان أخ‌القرآن یک «تَوَحُّد» حقیقی و عینی در جامعه ايجاد مي‌كند؛ يك كتاب، يك نگرش، یک منطق و یک سبک؛ و این مطلب در درمان بخشی از به‌هم‌ریختگی فرهنگ جامعه ما که ریشه در تشتت منابع تغذیه فکری و فقدان نگاه متمرکز و اصیل به مقوله زندگی و سبک زندگی دارد، تأثیرگذار و کاربردی است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام افزود: با توجه به این مطلب و ضرورت شناخت سیره و منش حضرت امیرالمؤمنین امام علی علیه‌السلام و آشنایی و انس طلاب با متون معتبر حدیثی از جمله نهج البلاغه، اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، دوره غیرحضوری حدیث‌خوانی نهج البلاغه را برنامه‌ریزی کرده است.

طباطبایی با بیان اینکه این دوره در طول ۱۲ مرحله برگزار می‌شود، گفت: هفتمین مرحله این دوره شامل خطبه ۱۷۱ تا ۲۰۰ نهج البلاغه است که پرسشنامه هفتمین مرحله از دوره حدیث‌خوانی نهج البلاغه در اختیار شرکت‌کنندگان این مسابقات قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان تا۳۰ خرداد ماه فرصت دارند پاسخنامه‌های خود را به اداره قرآن و حدیث واقع در سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره) تحویل دهند و یا به ایمیل مندرج در آیین‌نامه مسابقات ارسال کنند.

علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات و دفترچه سؤالات به سرای ثقلین مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرند./1330/د102/ب1

جهت دریافت دفترچه سؤالات مرحله هفتم سیری در نهج البلاغه این پیوند را فعال کنید.

تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal