حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم: جشنواره رسانه‌های دیجیتال در قم برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال در قم خبر داد و گفت:‌ شرکت‌های معتبر و مهم کشور در حوزه فضای مجازی در این جشنواره در شهر مقدس قم گردهم می‌آیند که این گردهمایی فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.
سید موسی حسینی کاشانی ظهر امروز در نشست قرارگاه ۱۹ دی استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار شد، با بیان اینکه دوازدهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال از سه شنبه در قم آغاز به‌کار می‌کند، اظهار کرد: شرکت‌های معتبر و مهم کشور در حوزه فضای مجازی  در شهر مقدس قم گردهم می‌آیند که این گردهمایی فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی است.

وی با اشاره به اینکه ارشاد نقش خود را به صورت جدی در حوزه رفع آسیب‌های اجتماعی دنبال کرده است، اضافه کرد: بار تمام مباحث فرهنگی فقط بر دوش یک دستگاه و نهاد نیست چراکه یک مجموعه به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام دهد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از ارتباط مطلوب این مجموعه با هنرمندان و اصحاب رسانه یاد کرد و گفت: در راستای رفع ناهنجاری‌ها و آسیب‌ها تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت این افراد نیز بهره‌مند شویم.

همچنین، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان قم طی سخنانی با بیان اینکه در طرح ناظر نیروی انتظامی استان قم هزار و ۴۰۰ عیون را به‌منظور شناسایی ناهنجاری‌ها جذب کرده‌ایم، تصریح کرد: اگر بتوانیم در شبکه ناظر از ظرفیت طلاب و بسیجیان نیز استفاده کنیم دستگاه شناسایی جامعی در قم خواهیم داشت.

تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۲۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal