حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی : ما موظف به تبلیغ معارف ناب و ارتفاع کلمه ی طیبه هستیم
نشست هم اندیشی ریاست، مدیرکل فرهنگی و تبلیغی و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی خراسان با امام جمعه شهرستان نصر آباد و روحانیون و مبلغین مستقر این منطقه در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین مسعودی با تشکر از زحمات روحانیون و مبلغین منطقه و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم این مبلغین را ادامه دهنده ی راه انبیاء الهی دانست و گفت: مبلغین این مناطق در خط مقدم جبهه ی مبارزه با افراطی گری و صیانت از کیان مذهب قرار دارند که یکی از اهداف دفتر تبلیغات اسلامی و حوزه توجه به این مهم است.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: دفاع از دین و توجه ویژه به کلمه طیبه از راه های رسیدن به تعالی و صلاح و سلامت انسان است لذا انتخاب بهترین مسیر در تبلیغ معارف الهی و تعامل شایسته و بایسته با نهادهای متولی این امر خطیر از اهم وظایف مبلغان دینی است.

حجت الاسلام والمسلمین مسعودی در ادامه با اشاره به برخی ضعف ها و کاستی ها در فعالیت های دینی گفت: دستگاه های متولی امور دینی و فرهنگی مردم در مسیر پیشرفت هستند و بسیاری از ضعف هایی که در سابق شاهد آن بودیم برطرف شده است البته با شکل آرمانی فاصله داریم اما در حد توان همه زحمت می کشند و تغییرات و پیشرفت های زیادی حاصل شده است و همه ی ما در حال مبارزه در راستای اهداف انقلاب اسلامی هستیم.

وی در پایان با تقدیر از تلاش های روحانیون مستقر و مبلغین مناطق تلفیقی و تاکید بر کارهای گروهی و سیستمی گفت: کار شما عزیزان بسیار ارزشمند است و باید قدر خودتان را بدانید و در این راه ثابت قدم باشید و متوجه باشید که در حال حاضر رسیدن به هر نتیجه ای نیازمند فعالیت های گروهی و دوری از فردمحوری است.

در ادامه ی این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسینی زهان مدیر کل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان آمادگی دفتر را برای اعزام مبلغ و تشکیل پرونده برای روحانیون فعال این منطقه اعلام نمود و گفت: مسئولین امر با توجه به اولویت های موجود نسبت به هر موضوع کافی است درخواست خود را به دفتر خراسان اعلام نمایند و ما در بخش اداره ی اعزام و آموزش های کاربردی مبلغان در خدمت مبلغین هستیم و می توانیم در این زمینه ها با توجه به درخواست های شما دوره هایی را به صورت حضوری و غیر حضوری  برای مبلغان مستقر در منطقه برگزار کنیم.

مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر خراسان همچنین خواستار توجه جدی تر مبلغین به فضاهای علمی مانند مدارس و فعالان فرهنگی شد و گفت: توجه ویژه نسبت به معلمین آموزش و پرورش را در دستور کار قرار دهید و کانون های قرآن آموزش و پرورش و فعالان فرهنگی را مورد توجه قرار دهید.

تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۲۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal