حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 از سوی مرکز تربیت مبلّغ معلم حوزه‌های علمیه عنوان شد : برگزاری دوره آمادگی طلاب برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش
دوره کوتاه‌مدت آمادگی برای حضور موفق در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کشور، توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
دوره کوتاه‌مدت آمادگی برای حضور موفق در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کشور، توسط مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش: استخدام در آموزش و پرورش از دو طریق امکان پذیر می‌باشد ، طریقه نخست آن، شرکت در کنکور سراسری و انتخاب دانشگاه فرهنگیان برای ادامه تحصیل در دوره کارشناسی پیوسته و طریقه دوم آن به این نحو است که مطابق با ماده 28 اساس‌نامه دانشگاه فرهنگیان، متقاضیان ورود به آموزش و پرورش باید در آزمون استخدامی که تیرماه هر سال برگزار می‌شود، شرکت نمایند که شرط ثبت‌نام در این آزمون داشتن مدرک کارشناسی و پایان‌خدمت برای برادران می‌باشد.

در راستای تفاهم‌نامه‌های فی‌مابین مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، وزارت آموزش و پروش و دانشگاه فرهنگیان، مرکز تربیت مبلغ معلم حوزه‌های علمیه، تأسیس و فعالیت خود را در جهت زمینه‌سازی حضور بیشتر طلاب در آموزش و پرورش آغاز کرده است.

به همین منظور و با توجه به در پیش بودن زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کشور، مرکز تربیت مبلغ معلم حوزه‌های علمیه دوره کوتاه‌مدت آمادگی برای حضور موفق در این آزمون، برگزار می‌نماید.

یادآور می شود: «دارا بودن حداقل مدرک سطح دو حوزه»، «دارا بودن کارت پایان‌خدمت یا کارت معافیت از دوره ضرورت (مخصوص برادران)» و «تکمیل فرم ثبت‌نام در سایت مبلغان» از شرایط  شرکت در این دوره می باشد.

علاقمندان جهت تکمیل فرم ثبت نام به این صفحه وارد شده و جهت اطلاع از عناوین دوره و زمان ثبت‌نام به کانال‌های سروش به آدرس sapp.ir/mobalegh_moalem و ایتا به آدرس eitaa.com/mobalegh_moalem مراجعه نمایند.

همچنین علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02532940754 از ساعت 13- 18 (برادران) و شماره 02532144345 از ساعت 10 الی 13 (خواهران) تماس حاصل فرمایند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۳/۳۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal