حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 مدیر مرکز تخصصی نماز: مرکز تخصصی نماز ۳۰۰ محصول فرهنگی و پژوهشی تولید کرده است
حجت‌الاسلام آیتی گفت: تاکنون حدود ۳۰۰ محصول فرهنگی و پژوهشی تولید کردیم که شامل محصولات مکتوب، بازی، نرم‌افزار و غیره است.
حجت‌الاسلام  اصغر آیتی در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور  با اشاره به طرح‌های برگزار شده در عرصه آموزش و ترویج نماز بیان کرد: یک دوره تخصصی ویژه طلاب درس خارج برگزار می‌کنیم که برای دوره امسال بیش از 600 نفر نام‌نویسی کردند که حدود 30 نفر از آن‌ها جذب می‌شوند.

مدیر مرکز تخصصی نماز با اشاره به اینکه بر کاربردی بودن دوره‌های آموزشی تأکید زیادی داریم افزود: در این طرح تاکنون حدود 300 نفر آموزش دیدند که 150 نفر از آن‌ها در مرکز تخصصی نماز جذب شده و از توانایی آ‌ن‌ها استفاده می‌کنیم، یکی از دلایل استقبال از این مرکز نیز استفاده از ظرفیت و توانایی دانش‌آموختگان است.

وی با اشاره به فعالیت بخش زیادی از دانش‌آموختگان دوره‌های مرکز تخصصی نماز در این مرکز تشریح کرد: با توجه به اهمیت ترویج نماز در جامعه طرح‌های متفاوتی برای طلاب در سطوح مختلف، استادان حوزه، معلم‌ها و مدیران آموزش و پرورش، مربیان مهدکودک و غیره برگزار می‌کنیم.

حجت‌الاسلام آیتی به بیان محصولات فرهنگی و پژوهشی مرکز تخصصی نماز پرداخت و ادامه داد: تاکنون حدود ۳۰۰ محصول فرهنگی و پژوهشی تولید کردیم که شامل محصولات مکتوب، بازی، نرم‌افزار و غیره است.

مدیر مرکز تخصصی نماز عنوان کرد: در بخش فعالیت‌ در فضای مجازی وبگاه قنوت را راه‌اندازی کردیم که در عرصه معارف نماز تنها مرجع کامل و جامع بوده و شامل بخش‌های مختلف سخنرانی، پرسش و پاسخ، آموزش مجازی و غیره است، برای نوجوانان نیز سایت قنوت نوجوان را راه‌اندازی کردیم.

وی ابراز کرد: سه سال پیش حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با مدیر حوزه علمیه خواهران تفاهم‌نامه‌ای برای برگزاری طرح بیان در حوزه‌های علمیه‌ خواهران امضا کردند که در دوسال گذشته اجرایی شده است.
تاريخ: ۱۳۹۸/۴/۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal