حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 انتصاب جدید در دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین نظرزاده را به عنوان رئیس جدید مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی این دفتر منصوب کرد.
در حکم حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین  نظرزاده آمده است: نظر به تعهد، تجربه مفید و دانش مدیریتی، جنابعالی را به سمت «رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی» دفتر تبلیغات اسلامی منصوب می‌نمایم.

بی‌تردید این مرکز به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌های دفتر تبلیغات اسلامی و مغز متفکر مجموعه از جایگاه ویژه و منحصر به فردی برخوردار بوده که پیشرفت و تعالی سازمانی در گرو اهتمام مضاعف آن مرکز خواهد بود.

حرکت دفتر از کارکرد گرائی به سمت مسئله‌محوری فرصتی را به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های حوزه علمیه عموماً و منابع انسانی کارآمد دفتر خصوصاً به‌وجود آورده و آن را در یک فرصت‌گاه تاریخی قرار داده است. در این میان مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و مدیریت آن نقشی مهم و اساسی را بر عهده دارد. انجام دقیق وظایف همراه با پشتیبانی فکری و علمی از صفوف و ارتباط وثیق و کارشناسانه با بدنه دفتر مورد انتظار است.

اکنون که حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر مهدی علیزاده عهده‌دار راه‌اندازی مرکز تازه تأسیس فضای مجازی، هنر و رسانه شده‌اند لازم است از تلاش‌های صادقانه ایشان، در دوران تصدی این مسئولیت کمال تقدیر و سپاسگزاری را داشته باشم.

تاريخ: ۱۳۹۸/۴/۱۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal