حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
ازسوی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی؛:
 کارگاه آموزشی "الگوی سبک زندگی قرآنی" برگزار گردید.
کارگاه آموزشی ""الگوی سبک زندگی قرآنی" به همت اداره آموزش های کاربردی مبلغان ویژه مبلغان اعزامی ماه محرم برگزار شد.

حسینعلی قهرمانی رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی وتبلیغی اداره کل فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی،با اشاره به برگزاری این کارگاه آموزشی،گفت: سبک زندگی خانوادگی در آیین اسلام همانند درختی است که ریشة آن، باورها و اندیشه‌ها و ساقه و شاخه‌هایش، ارکان و وظایف اعضای خانواده می‌باشد. از این رو، سبک زندگی خانوادگی دارای ابعاد زیادی است امامان معصوم(صلوات الله علیهم اجمعین) در دو سده حضور خود در جامعه اسلامی تمامی تلاش خود را مبذول این معنا داشتند که شیوه زندگی اسلامی را بر مبنای کلام وحی تبیین کرده و با توجه به شرایط هر عصری سبک خاصی از زندگی اسلامی را ارایه دهند. مجموعه ای که اکنون از سنت و سیره آنان در اختیار ماست به خوبی نشان می دهد که ایشان سبک های متعددی از زندگی را برای اعصار مبتنی بر آموزه های ناب قرآنی ارایه دادند که مبتنی بر شیوه زیست اسلامی است وتاکیدنمود مهندسی فرهنگی که امامان(ع) برای ارایه سبک های گوناگون زندگی مبتنی بر شیوه زیست اسلامی انجام دادند، یک مجموعه علمی و عملی است که می بایست به عنوان سرمشق مورد استفاده جوامع امروز اسلامی قرار گیرد.

قهرمانی در ادامه افزود: با توجه ضرورت آشنایی مبلغان با شاخصه ها ومعیارهای سبک زندگی قرآنی از یک سو وتاکید مقام معظم رهبری در سند گام دوم انقلاب اسلامی نسبت به اهمیت سبک زندگی،این کارگاه آموزشی با  عنوان الگوی سبک زندگی قرآنی  برنامه ریزی وحضور حجت الاسلام حجت هاشم زهی از مبلغان فعال در حوزه قرآن وخانواده  وشرکت تعداد120 نفر از مبلغان در آستانه اعزام ماه محرم،برگزار گردید.

وی درپایان تصریح کرد:اعطای گواهینامه آموزشی،اولویت در اعزام ، تسهیل در تشکیل پرونده تبلیغی ،ارتقای رتبه تبلیغی ونیز امکان پذیرش در دوره های تخصصی مرتبط از جمله مزایای شرکت در این کارگاه می باشد.

تاريخ: ۱۳۹۸/۶/۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal