حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 مدیریت قرآن و حدیث حوزه علمیه خبر داد: آغاز ثبت‌نام آزمون حفظ قرآن و نهج‌البلاغه طلاب سراسر کشور
مدیر قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه گفت: ثبت‌نام آزمون سالانه حفظ قرآن کریم و نهج‌البلاغه از ۱۷ شهریورماه شروع شده و در روز جمعه، ۵ مهرماه، از ساعت ۹ صبح به صورت همزمان در مدیریت‌های استانی حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام سیدحسن حسینی، مدیر قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه، با اشاره به برگزاری سراسری آزمون سالانه حفظ قرآن و نهج‌البلاغه گفت: ثبت‌نام این آزمون از مورخ ۱۷ شهریورماه شروع شده و در روز جمعه، ۵ مهرماه، از ساعت ۹ صبح به صورت همزمان در مدیریت‌های استانی حوزه‌های علمیه سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: شرکت‌کنندگان در آزمون سالانه حفظ قرآن و نهج البلاغه در دو بخش کتبی (حفظ و ترجمه و مفاهیم) و شفاهی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

مدیر قرآن و حدیث ضمن تأکید بر لزوم مطالعه دقیق آیین‌نامه آزمون اضافه کرد: طلابی که در آزمون کتبی نمره ۸۵ و بالاتر از آن را کسب کنند از شرکت در آزمون شفاهی معاف خواهند بود.

حسینی در ادامه از آزمون حفظ قرآن و نهج‌البلاغه به عنوان یکی از بزرگترین همایش‌های قرآنی حوزه‌های علمیه یاد کرد و گفت: ان‌شاءالله با عنایت بزرگان و مسئولان حوزه شاهد حضور بیش از پیش طلاب در عرصه‌های قرآنی باشیم تا بتوانیم بخشی از مطالبات مقام معظم رهبری مدظله در بخش قرآن و حدیث را محقق کنیم.

استاد حوزه علمیه قم گفت: نتایج آزمون سالانه حفظ قرآن و نهج‌البلاغه ۱۵ روز بعد از برگزاری آزمون از طریق سایت معاونت تهذیب و تربیت حوزه‌های علمیه و کانال مدیریت قرآن و حدیث حوزه‌های علمیه در پیام رسان ایتا با نام mqh۱۱۴ قابل مشاهده است.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه شرایط ثبت‌نام و آیین‌نامه آزمون به نشانی‌های tahzib.ismc.ir/uploads/aeinnameh۹۸.pdf و login.ismc.ir مراجعه کنند.

تاريخ: ۱۳۹۸/۶/۲۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal