حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 با حضور ۱۲۰ ناشر خارجی و داخلی؛ پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی در مشهد آغاز به کار کرد
پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی، همزمان با شروع سال تحصیلی در مدرسه علمیه آیت الله خویی(ره) آغاز به کار کرد.
پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی با حضور 120 ناشر داخلی و خارجی امروز در مدرسه علمیه آیت الله خویی(ره) آغاز به کار کرد.

هادی حصاری، مدیرتوسعه و ترویج فرهنگ پژوهش حوزه علمیه خراسان در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خیرنگار ما با بیان این که ده هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است، گفت: این نمایشگاه در غالب 80 غرفه و با تخفیف 20 تا 50 درصد پذیرای حوزویان است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه، اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف تأمین منابع علمی و کتاب های درسی حوزوی در ابتدای سال تحصیلی و تجهیز کتابخانه های مدارس علمیه برگزار می شود که 150کتابخانه مدارس حوزه های علمیه تجهیز خواهد شد.

حصاری با اشاره به تفاوت این نمایشگاه با دوره های قبلی، ابراز کرد: رشد 50 درصدی حضور ناشران، افزایش غرفه های نمایشگاه، غرفه آثار معارف اسلامی و نمایش آثار علمی و پژوهشی حوزه علمیه خراسان در حاشیه نمایشگاه از جمله نکات برجسته این دوره از برگزاری نمایشگاه نسبت به دوره های قبلی آن است.

وی با بیان این که بالغ بر 1500 متر مربع فضای نمایشگاهی است، افزود: این نمایشگاه از 24 تا 31 شهریور پذیرای علاقه مندان است و در روزهای 26 و 30 شهریور نیز پذیرای خواهران است.
تاريخ: ۱۳۹۸/۶/۲۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal