حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 آغاز پانزدهمین مرحله «سیر مطالعاتی تفسیر نمونه»
پانزدهمین مرحله از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه به همت اداره قرآن وحدیث جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.
خانم طیبه سادات طباطبایی روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: مرحله پانزدهم از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه از جلد ۲۵ این تفسیر گرانقدر برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: این دوره غیرحضوری با هدف انس با معارف قرآن کریم از جلد ۲۷ تفسیر نمونه آغاز شد و اکنون در مرحله پانزدهم همراهان طرح مشغول مطالعه جلد ۲۵ این تفسیر شریف هستند.

طباطبایی ادامه داد: سؤالات هر مرحله در سایت و کانال جامعه الزهرا علیهاالسلام بارگذاری می‌شود و شرکت‌کنندگان پاسخنامه‌های خود را از طریق رایانامه یا به صورت حضوری به اداره قرآن وحدیث ارسال می‌کنند.

وی با بیان اینکه مهلت ارائه پاسخنامه پانزدهمین مرحله تا ۳۰ آبان ۱۳۹۸ است، گفت: پیوستن افرادی که از شرکت در این طرح بازمانده‌اند با ارائه پاسخنامه مراحل سابق همراه با پاسخنامه این دوره وجود دارد.

وی در پایان افزود: طلاب می توانند جهت دریافت دفترچه مراحل این دوره به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی مراجعه کرده یا از طریق سایت و کانال جامعه الزهرا علیهاالسلام سؤالات این مرحله را دریافت کنند و یا با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۵۴۸ تماس بگیرید.

تاريخ: ۱۳۹۸/۷/۲۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal