حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 انتشار ویژه نامه همایش نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای
ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای» از سوی دفتر تبلیغات اسلامی و به سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.
به نقل از تبلیغ نیوز، ویژه نامه اطلاع رسانی همایش بین المللی نظریه انتظار در  اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در مقدمه به معرفی پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم می پردازد و در ادامه مطالبی از حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام الاسلام والمسلمین الهی نژاد رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهی در خصوص اهداف، محورها و برنامه های این همایش بین المللی دیده می شود.

ارائه برخی از چکیده مقالات فارسی و عربی ارسالی به این همایش از جمله چکیده مقاله اساتیدی همچون حجج اسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه( استاد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، عزالدین رضانژاد(پژوهشگر پژوهشگاه بین المللی المصطفی(ص)، محمدصادق یوسفی مقدم (رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محمد هادی همایون(استاد دانشگاه امام صادق(ع))، علیرضا صدرا(دانشیار دانشگاه تهران)، مصطفی صادقی کاشانی(استادیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محسن مهاجرنیا (استادیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی) و... از دیگر مطالب این ویژه نامه است.

ارائه گزارش ۱۸ کرسی و پیش نشست همایش بین المللی نظریه انتظار در  اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، دیدگاه علما و مراجع در خصوص امام زمان(عج)و گزیده انعکاس اخبار مربوط به این همایش در رسانه ها از دیگر مطالبی است که در این ویژه نامه به چشم می خورد.

ویژه نامه الکترونیکی همایش بین المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده در ۷۰ صفحه منتشر شده و نسخه الکترونیکی آن نیز از طریق پایگاه خبری تبلیغ نیوز و پرتال دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی www.Dte.ir قابل دریافت می باشد.
تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal