حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 اعلام فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی
معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اهداف و محورهای فراخوان سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی را تبیین کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین شمس‌الله مریجی، معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشنواره سبک زندگی به همت دفتر تبلیغات اسلامی، تصریح کرد: از جمله دلایل برگزاری جشنواره سبک زندگی، رهنمودها و دغدغه‌های مقام معظم رهبری در این خصوص است.

وی افزود: این جشنواره فرصت خوبی برای پرداختن به موضوع سبک زندگی است که به جدیت مورد نیاز جامعه است.

معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور در حوزه مسائل اجتماعی، فرهنگی و حتی اقتصادی ناشی از سبک‌های زندگی است، افزود: همین مسائل، اهمیت پرداختن علمی به این مسئله، شناسایی و حمایت از نویسندگان و آثار پژوهشی تولیدشده را آشکار می‌کند.

وی تصریح کرد: برهمین اساس سومین جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی با همکاری و همت دفتر تبلیغات اسلامی، دانشگاه باقرالعلوم(ع)، پژوهشگاه علوم و فرهنگ، دانشگاه‌های سراسر کشور، مراکز حوزوی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار می‌شود.

مریجی اظهار کرد: سال‌های گذشته و در گام‌های اول و دوم، برگزاری جشنواره با تمرکز بر روی کتب بوده و در گام سوم، فراخوان بر رساله ها و پایان‌نامه‌‌های مراکز حوزوی و دانشگاهی متمرکز است.

دبیر علمی جشنواره ملی کتاب سال سبک زندگی گفت: جشنواره کتاب سال سبک زندگی با هدف ایجاد بانک علمی و اطلاعاتی از مطالب سبک زندگی و ایجاد ادبیات و گفتمان علمی و عمومی در این مقوله برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: محور امسال این جشنواره بر روی کلیات سبک زندگی است و در سال‌های آینده بر گستره و موضوعات سبک زندگی معطوف خواهد بود.

رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) اظهار کرد: علاقه‌مندان تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ فرصت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی به نشانی قم، پردیسان، دانشگاه باقرالعلوم(ع)، اداره پژوهش، طبقه اول، اتاق ۱۳۸ ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://bou.ac.ir/Portal/Home مراجعه و با تلفن ۳۲۱۳۶۶۳۳ با پیش شماره ۰۲۵ تماس بگیرند.
تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal