حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 فراخوان ثبت نام در هفتمین دوره مسابقه علمی کوثر اعلام شد
مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی از فراخوان ثبت نام طلاب سطح دو و سه جامعه الزهرا علیهاالسلام در هفتمین دوره مسابقه علمی کوثر خبر داد.
سيد محمد هادی حسینی خراسانی، با اشاره به برگزاری هفتمین دوره مسابقه علمی کوثر، اظهار داشت: این مسابقه ویژه طلاب جاری سطوح ۲ و ۳ برنامه‌های آموزشی ایرانی و غیرایرانی اعم از حضوری، غیرحضوری و مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی یادآور شد: ثبت نام در این مسابقه علمی روزهای ۱۹ تا ۳۰ بهمن از طریق سامانه دانش‌پژوهان، آیکن «مسابقه علمی کوثر» انجام می‌شود.

حسینی خراسانی با اشاره به موضوعات فراخوان شده در این مسابقه، گفت: هر یک از طلاب فقط می‌توانند در یک موضوع ثبت نام کنند.

وی افزود: طلاب سطح دو می‌توانند در یکی از ۵ موضوع «صرف»، «نحو»، «احکام»، «فقه و اصول» و «عقاید و منطق» با یکدیگر به رقابت بپردازند.

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی ادامه داد: طلاب سطح سه نیز می‌توانند در یکی از دو موضوع «ادبیات عرب» و «فقه و اصول» شرکت کنند که منابع درسی هر یک از این موضوعات در فایل ضمیمه ذکر شده است.

حسینی خراسانی به یکی از شرایط شرکت در این مسابقه اشاره و عنوان کرد: ممتازان ششمین دوره مسابقه علمی کوثر، امکان شرکت در همان موضوع را در این دوره نخواهند داشت و می‌توانند در یکی دیگر از موضوعات شرکت کنند.

وی با بیان اینکه مسابقه علمی کوثر به صورت آزمون کتبی و در قالب سؤالات چهارگزینه‌ای برگزار می‌شود، یادآور شد: آزمون طبق برنامه زمان‌بندی شده روز پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۹ صبح در جامعه الزهرا علیهاالسلام (برای طلاب ساکن قم) و برخی شهرستان‌ها (برای طلاب غیرحضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی تصریح کرد: مکان دقیق برگزاری مسابقه در شهرستان‌ها در صورت به حدّ نصاب رسیدن، متعاقباً اعلام خواهد شد.

حسینی خراسانی در پایان بیان داشت: نفرات اول تا سوم هر موضوع که حدّ نصاب امتیاز (۷۰ درصد) را کسب کنند، علاوه بر دریافت جوایز نفیس، جهت تحصیل در مقاطع بالاتر از اولویت برخوردار خواهند بود.
تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal