حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 بسته کتابشناسی «گوهر تابناک نبوت» برای کودکان و نوجوانان
بسته کتابشناسی با موضوع دخت پیامبر اکرم (ص) به همت به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) برای مطالعه به کودکان و نوجوانان معرفی شد.
انتشارات آستان قدس رضوی در سالروز میلاد با برکت حضرت زهرا(س)، گوهر تابناک نبوت، به معرفی و بررسی آثار منتشر شده در حوزه زندگی‌نامه، احادیث، سروده‌های فاطمی و... به منظور شناخت و الگوگیری از سبک و سیره زندگی پرافتخار این بانوی بهشتی می‌پردازد.

کتاب «پیراهن دوستی» شامل هشت قصه از زندگی حضرت زهرا(س) از تازه‌ترین آثار حوزه ادبیات دینی به‌نشر است که روایت داستان‌هایی کوتاه از کودکی تا شهادت این بانوی بزرگوار است.

این اثر به قلم مسلم ناصری و برای گروه سنی «ج» و «د» در قالب «کتاب‌های پروانه» برای نوجوانان منتشر شده است.

«پیراهن دوستی» یکی از عناوین مجموعه «هشت قصه از زندگی معصومین» است که نویسنده در این اثر هشت قصه با عناوین «پیراهن دوستی»، «گرده‌های طلایی نان»، «اشکی بر زخمی»، «یادگاری»، «باران مروارید»، «گردنبند»، «خالی، اما پر از آفتاب» و «اذان ناتمام» را نگارش کرده است.

کتاب «پیراهن دوستی» ذیل بسته برنامه‌های ریحانه آستان قدس رضوی به عنوان منبع اصلی سومین دوره مسابقه کتابخوانی «ریحانه» در نظر گرفته شده است که از سوی انتشارات به‌نشر در بازه زمانی ایام شهادت تا ولادت حضرت زهرا(س) در حال برگزاری است.

«یک نفر تو را دوست دارد» عنوان دیگر مجموعه انتشارات به‌نشر است که همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن برای مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب معرفی می‌شود. در هر جلد از این مجموعه 12 حدیث از ائمه معصومین (ع) برای نوجوانان بیان شده است.

علی باباجانی نویسنده این اثر در یکی از عناوین این مجموعه روایتگر داستان‌هایی برگرفته از احادیث حضرت فاطمه(س) برای نوجوانان است.

«عروس مهربان» عنوان دیگر اثری است که از مجموعه «قصه‌های شیرین از زندگی معصومین» در بازار کتاب قرار دارد. مسلم ناصری در این کتاب که در گروه «کتاب‌های پروانه» انتشارات به‌نشر منتشر شده است، قصه‌هایی از زندگی حضرت فاطمه (س) را روایت می‌کند.
تاريخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal