حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 بسته موضوعی "اعمال و دعاها در رفع گرفتاری" در حوزه‌نت منتشر شد
به همت محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، بسته موضوعی اعمال و دعاها در رفع گرفتاری، در پایگاه حوزه‌نت منتشر شد.
به همت محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، بسته موضوعی اعمال و دعاها در رفع گرفتاری، در پایگاه حوزه‌نت منتشر شد.

فلسفه بلا و گرفتاری، دعاهای معصومان در رفع گرفتاری، دعای رفع گرفتاری و اندوه، دعای بیست و سوم از صحیفه سجادیه (دعا در طلب عافیت)، دعای حضرت یوسف علیه السلام در چاه، دعای امام صادق علیه السلام برای رفع گرفتاری، نقش توسل در رفع گرفتاری و توصیه‌های علما برای رفع گرفتاری از جمله مطالب خواندنی این بسته موضوعی است.

در ابتدای این بسته می‌خوانیم: "برای هر کسی ممکن است در زندگی‌اش مشکلات و موانعی پیش بیاید. به طور کلی زندگی هیچ‌گاه خالی از مشکلات و موانع نیست. چون همان طور که خداوند در سوره بلد نیز اشاره می‌کند انسان را در رنج و سختی‌ها آفریده است. اما سؤال این است که راه عبور از این مشکلات چیست؟ آن چه که در درجه اول برای هر انسانی لازم است صبر و بردباری است. صبر به این معنا نیست که انسان دست روی دست بگذارد و برای رفع مشکلاتش اقدامی نکند. بلکه مراد این ایت که انسان تاب و قرار خود را از دست ندهد و بتواند خود را کنترل کند و برای حل مشکلات خود فکر و اقدام کند. اما در این میان برخی اعمال دیگر نیز هست که می‌تواند به یاری انسان بیاید و امدادهای الهی را در حل این مشکلات و گذراز موانع موجود جلب نماید. در این باره توصیه‌هایی از بزرگان نقل شده است."

تاريخ: ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal