حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 بارگذاری بیش از ۴۲ هزار جلد کتاب علوم اسلامی در پایگاه نور
دسترسی آسان به ۲۵ هزار عنوان کتاب معارف و علوم اسلامی بر روی پایگاه کتابخانه دیجیتال نور و اپلیکیشن اندرویدی نورلایب، در همه‌جا و برای همگان، فراهم شد.
به نقل از  مرکز خبر حوزه، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، با بارگذاری بیش از ۴۲ هزار و پانصد جلد کتاب، بر روی پایگاه کتابخانه دیجیتال نور (نورلایب) و با ارائه اپلیکیشن اندرویدی این پایگاه، امکان دسترسی آسان به بانکِ غنی معارف و علوم اسلامی را در همه‌جا و برای همگان، فراهم کرده است.
 
عموم علاقه‌مندان، بالاخص پژوهشگران علوم اسلامی برای بهره‌مندی از این بانکِ ارزشمند، مشتمل بر بیش از ۱۵ میلیون و سیصد هزار صفحه تصویری و ۸ میلیون و پانصد و پنجاه هزار صفحه متنی، فقط کافی است با موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود در اینترنت، پایگاه کتابخانه دیجیتال علوم اسلامی و یا اپلیکیشن اندرویدی نورلایب را جستجو کنند و با اشتراک در بزرگترین پایگاه کتابخانه دیجیتال علوم اسلامی، از محتوای این کتابخانه به‌همراه امکانات بی‌نظیر پژوهشی آن، استفاده کنند.
 
نورلایب با بیش از ده سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی در راستای اهداف بلندمدت خود برای ایجاد کاملترین بانک اطلاعات کتاب علوم اسلامی در فضای مجازی و ایجاد بستری برای دسترسی سریع و آسان دانش‌پژوهان و محققان حوزه و دانشگاه، علاوه بر افزایش آمار کتاب‌های خود به بیش از ۲۵ هزار و هفتصد عنوان در ۴۲ هزار و پانصد جلد کتاب، با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، جدیدترین ابزارهای پژوهشی را نیز در اختیار محققین قرار می‌دهد.
 
پایگاه کتابخانه دیجیتال نور (نورلایب) با ارائه محتوایی فاخر و قابلیت‌هایی به‌روز و با همراهی ارزشمندِ بیش از ۳۲۶ هزار کاربرِ عضو، موفق شد در دومین جشواره ملی کتاب در فضای مجازی سال ۱۳۹۸، رتبه نخست بهترین پایگاه کتاب‌محور را، از آنِ خود کند.
تاريخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal