حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی خبر داد: ۵ عنوان کتاب جدید با موضوع امام رضا(ع) منتشر می‌شود
مدیرعامل به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و امام رضا(ع)، ۵ عنوان کتاب جدید با موضوع رضوی به همت این انتشارات منتشر می‌شود.
به نقل از روابط عمومی به‌نشر، حسین سعیدی گفت: جلد دوم رمان «آبی‌ها» از سعید تشکری، «چهل جلوه حضور» از روح‌الله شفیعیان، «زیست‌نامه مادر امام رضا(ع)» از ناهید طیبی، «این لحظه‌ها را دوست دارم» از مریم زرنشان و «سلام امام رضا جان» از مسلم ناصری شامل پنج عنوان جدید است. از این ۵ عنوان، سه عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و دو عنوان در قالب کتاب‌های پروانه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است.

وی ادامه داد: در این ایام، دو عنوان کتاب رضوی شامل جلد اول رمان «آبی‌ها» از سعید تشکری و کتاب «امام رضا(ع) و کرامت انسانی» از استاد محمد حکیمی تجدید چاپ می‌شود.

سعیدی با بیان اینکه تاکنون در این مجموعه ۱۳۴ عنوان کتاب با موضوع امام رضا(ع) ویژه دو گروه سنی کودک و بزرگسال تولید شده است، گفت: از این تعداد، یکصد عنوان ویژه گروه سنی بزرگسال و ۳۴ عنوان ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است.

وی تصریح کرد: از مهم‌ترین این آثار در بخش بزرگسال می‌توان به رمان عاشقانه «دعبل و زلفا» به قلم مظفرسالاری، مجموعه ۸ جلدی «آهوانه‌ها» به قلم سیدمحمدسادات اخوی، «در سال‌های دور» به قلم حسن احمدی، «در جستوی خورشید» و «امام رضا(ع) و زندگی» به قلم مهدی غلامعلی، موقف، «اوسنه گوهرشاد» و «آبی‌ها» از سعید تشکری اشاره کرد.

سعیدی ادامه داد: در بخش کتاب‌های پروانه (کودک و نوجوان) با موضوع رضوی نیز می‌توان از کتاب‌های «بیدارم کن» و «راز آن بوی شگفت» از فریباکلهر، «اعترافات غلامان» از حمیدرضاشاه آبادی، «ماه غریب من»، «مرغابی‌های مهمان»، «رضا جان خوش آمدی» از مجید ملامحمدی، «نشانه‌ها» از ابراهیم حسن‌بیگی و «یاس نجمه» از حمید هنرجو نام برد.

وی همچنین از تولید کتاب‌های رضوی به صورت مشارکتی با مجموعه‌های دیگر یاد کرد و گفت: معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی، مؤسسه آفرینش‌های هنری و سازمان کتابخانه‌ها از جمله این مجموعه‌ها هستند و دو اثر «لالالالا کبوتر بال داره» از علی‌محمد مودب و «گزیده عیون اخبار الرضا(ع)» از محمدهادی زاهدی از دیگر کتاب‌های حوزه رضوی این انتشارات هستند که در مراحل پایانی آماده‌سازی قرار دارند.

تاريخ: ۱۳۹۹/۴/۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal