حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 از سوی معاونت تبلیغ حوزه صورت گرفت؛ دعوت از طلاب و روحانیت برای هجرت بلند مدت در ۱۲ استان
مدیریت پشتیبانی اعزام و هجرت معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه از فضلا و روحانیان حوزه‌های بلند مدت و سفیران هدایت جهت هجرت بلندمدت به ۱۲ استان کشور دعوت کرد.
مدیریت پشتیبانی اعزام و هجرت معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه از فضلا و روحانیان حوزه های علمیه بلند مدت و سفیران هدایت جهت هجرت بلندمدت به برخی استان های کشور دعوت کرد.

بر اساس این گزارش، اعزام مبلغ برای هجرت بلندمدت به استان های البرز، ایلام، آذربایجان غربی، بوشهر، تهران، سمنان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمانشاه، گیلان، هرمزگان و یزد صورت می گیرد.

مزایا

پرداخت حق‌التبلیغ، پرداخت کمک هزینه اجاره مسکن، برخورداری از امتیازات و سوابق تبلیغی، بهره‌مندی از خدمات مراکز حوزوی، امکان ادامه تحصیل در سطوح ۲ و ۳ و رشته‌های تخصصی تبلیغ به صورت غیر حضوری و نیمه حضوری، امکان ادامه تحصیل دروس حوزوی به صورت غیر حضوری همچنین امکان گذراندن دوره سربازی و اخذ پایان خدمت از مزایای هجرت بلندمدت است.

شرایط و شیوه نام نویسی

دارا بودن حداقل پایه ۸ حوزه (سطح ۲)، تلبس دائم به لباس مقدس روحانیت، گذراندن دوره بدو تبلیغ، حضور حداقل یک سال به همراه خانواده در محل تبلیغ، تشکیل پرونده در سامانه سماوات شرایط نام نویسی در اعزام مبلغ برای هجرت بلند مدت است.

طلاب دارای شرایط می توانند جهت نام نویسی برای اعزام به استان های مذکور به سامانه سماوات به نشانی www.zitova.ir  و www.mobaleghan.com و دفتر هجرت واقع در مدرسه مبارکه دارالشفاء ساختمان آموزش، یا دفتر معاونت تبلیغ و امور فرهنگی مرکز معاون مدیریت حوزه علمیه استان مراجعه کنند.
تاريخ: ۱۳۹۹/۴/۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal