حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۱ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 کتاب «سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» تدوین می‌شود
به همت پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کتاب «سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» توسط کمال اکبری تدوین می‌شود.
به همت پژوهشکده ارتباطات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات کمال اکبری، عضو هیأت علمی دانشگاه صداوسیما که پیشتر کتاب «درآمدی بر ارتباطات و اطلاعات در اسلام» را تألیف کرده است، کتاب «سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» را تدوین خواهد کرد.

توسعه فرهنگ گفتگو، ایجاد آشنایی با مفهوم گفتگو و مفاهیم مرتبط، شناسایی و تدوین دانش ضمنی و تجارب اجرایی در موضوع گفتگو، پرورش مهارت‌های گفتگو و نیز ارائه الگوهای برگزاری رویدادهای گفتگومحور ازجمله اهداف تدوین این کتاب است.

نویسنده کتاب سواد رسانه‌ای ویژه امامان جماعت» همچنین به دنبال ارتقا اطلاعات و بینش ائمه جمعه و جماعات نسبت به رسانه و فضای مجازی و نیز تبیین، نقد و اصلاح گفتمان جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات در منابر و جلسات است.

ارائه گفتمان مطلوب جامعه اسلامی در جامعه مجازی توسط ائمه جمعه و جماعات و نیز حضور فعال ائمه جمعه و جماعت در مدیریت جامعه مجازی از دیگر اهداف تدوین این کتاب است.

کمال اکبری دارای تحصیلات دانشگاهی و حوزوی است. نگارش ده جلد کتاب علمی و دانشگاهی و ارائه مقالات متعدد، عضویت در کمیسیون مطالعات اسلامی و ریاست کمیته فرهنگی- اجتماعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در کار گروه هنر و عضو کمیته ارتباطات و رسانه وزارت علوم تحقیقات وفناوری، عضویت در هیئت مدیره انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم ازجمله سوابق علمی و مدیریتی ایشان است
تاريخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal