حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۸ شهريور     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 دانلود کتاب قصه‌های شاهنامه برای کودکان
از: محدثه قربانی موضوع: کتاب‌های کودک و نوجوان ۱۳۸ صفحه فرمت: PDF زبان: فارسی تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۹ ۳۴۷۴ بازدید

کتاب قصه‌های شاهنامه برای کودکان نوشته‌ی محدثه قربانی برگرفته از شاهنامه‌ی فردوسی و مناسب گروه کودکان و نوجوانان است. در واقع نوشتار و روانشناسی متن مناسب با عواطف، حساسیت و نوع برداشت این گروه‌های سنی است.

متن کتاب تا جایی که امکان دارد، ساده شده و حتی برای کودکانی که تازه خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند نیز مناسب است. برای این سن و سال علائم نگارشی به نوعی به کار گرفته شده است؛ تا به تنهایی و بدون نیاز به کمک گرفتن از بزرگ‌تر‌ها کتاب را بخوانند.

این کتاب علاوه بر کودکانی که می‌توانند بخوانند، برای خردسالانی که خواندن بلد نیستند هم عالی است. بزرگ‌تر‌ها می‌توانند برای آن‌ها کتاب را بخوانند. حتی گزینه‌ی مناسبی برای قصه‌های شب است تا کودکان با شخصیت‌های شاهنامه و داستان‌های گوناگون آن‌ آشنایی پیدا کنند.

در همه‌ی صفحه‌ها در هر داستان، عکس به کار گرفته شده است تا داستان جذاب‌تر باشد. برای حاشیه‌ی متن، تصاویر، فهرست کتاب، معانی نام‌ها، واژه نامه و حتی برای کلمه‌ی بسم الله الرحمن الرحیم، از نقوش اسلیمی استفاده شده است؛ تا کودکان تصویری از نقاشی‌های زیبای کهن داشته باشند و آشنایی کوچکی با آن پیدا کنند.

این کتاب شامل داستان‌های: زال و سیمرغ، رستم و اسفندیار، آب حیات و اسکندر، کیومرث، بهرام گور، اکوان دیو و سیاوش است. در آخر کتاب هم لیستی از معانی نام‌های فارسی و هم‌چنین، معانی لغات برای افزایش دایره‌ی لغات شما در نظر گرفته شده است. (البته گفته شد که متن بسیار ساده است. لیست معانی واژه‌ها صرفاً برای آموزش بیشتر و کودکان کم سن و سال‌تر است. حتی برای کودکانی که می‌خواهند کلمات هم معنی بیشتری یاد بگیرند هم مناسب و کاربردی است.)

کلمات کلیدی: داستان کودک، شاهنامه، داستان های شاهنامه، قصه های شاهنامه، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک، داستان مصور، کتاب داستان کودکان، داستان بچگانه، مجموعه داستانهای شاهنامه برای کودکان، شاهنامه برای کودکان pdf، داستان های شاهنامه برای کودکان pdf،

تاريخ: ۱۴۰۰/۲/۲۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal