حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 برگزاری پنجمین جلسه شورای "همت"
با هدف هماهنگی، تسهیل و پیگیری مسائل تبلیغی، پنجمین جلسه شورای "همت" متشکل از سه نهاد اصلی امر تبلیغ؛ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
پنجمین جلسه شورای "همت" متشکل از سه نهاد اصلی امر تبلیغ؛ معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی، معاونت تبلیغ حوزه های علمیه و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات در سالن جلسات مرکز همایش های غدیر برگزار شد.

شایان ذکر است این جلسه با حضور معاونین محترم این سه نهاد، اعضای دبیر خانه(مسئول برنامه ریزی سه معاونت) و اعضای کارگروه های این شورا با هدف پیگیری مصوبات جلسات قبل و طرح موضوعات جدید در جهت تسهیل  در روند امور تبلیغی مبلغان سراسر کشور برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ملانوری معاون تبلیغ حوزه های علمیه ضمن تشکر از مسئول دبیرخانه شورای همت به جهت برگزاری این جلسات اظهار داشت: طبق گزارشات واصله شاهد نتایج خوبی از هماهنگی های به وجود آمده در سه نهاد تبلیغی کشور هستیم.

وی در ادامه مطالب خود افزود: با توجه به اینکه هماهنگی بین سه نهاد حدود ۵ ماه است که صورت گرفته باید صعه صدر را در کلیه امور خود مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم هم در بحث سیاست گزاری و هم در مرحله عملیاتی گام های مهمی را برداریم.

معاون تبلیغ حوزه های علمیه با اشاره به سخن سردار سلیمانی مبنی بر لزوم اخلاص در کارها گفت: سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مکرر می گفتند: ((اگر به جایی برسیم که نخواهیم دیده شویم کارها درست خواهد شد.)) لذا اخلاص در کارها باعث رفع مشکلات و موجب نزول قدرت های پنهانی خداوند خواهد گردید.

حجت الاسلام ملانوری اظهار داشت: در پی ارسال گزارش اقدامات صورت گرفته توسط شورای "همت" به آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، ایشان از این فعالیت ها تقدیر و خواستار ادامه این فعالیت ها شدند.

گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای دبیر خانه و اعضای کارگروه های شورای همت و مسئول تشکل فراگیر تبلیغ گروهی به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختند.

تاريخ: ۱۴۰۰/۳/۱۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal