حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 برگزاری المپیاد علمی نخبگانی کشوری طلاب در 5 رشته و ۱۰ رقابت
تعداد 1100 شرکت کننده در رقابت علمی نخبگانی ادبیات عرب سطح ۱، 480 طلبه در علوم عقلی (منطق) سطح ۱، 277 طلبه در علوم عقلی (بدایه الحکمه) سطح۲ و 244 متقاضی در علوم عقلی (نهایه الحکمه) سطح ۳، تاکنون ثبت نام کرده اند.

حجت الاسلام ابوالفضل فروتن در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اشاره به المپیاد علمی نخبگانی کشوری طلاب در 5 رشته و ۱۰ رقابت، اعلام کرد: با تمدید مهلت ثبت نام، تاکنون 4 هزار و 700 شرکت کننده از سراسر کشور در این آزمون ملّی، ثبت نام کرده اند.


مسئول دبيرخانه رقابت هاي علمي نخبگاني حوزه علمیه خراسان، تشریح کرد: تعداد 1100 شرکت کننده در رقابت علمی نخبگانی ادبیات عرب سطح ۱، 480 طلبه در علوم عقلی (منطق) سطح ۱، 277 طلبه در علوم عقلی (بدایه الحکمه) سطح۲ و 244 متقاضی در علوم عقلی (نهایه الحکمه) سطح ۳، تاکنون ثبت نام کرده اند.


وی با اشاره به اینکه 198 نفر در رقابت علمی نخبگانی کشوری معارف قرآن سطح ۲ و ۳ ثبت نام شده اند، افزود: در رشته ی فقه و اصول، ۵۹۰ نفر در عرصه‌ی سطح ۱، ۳۵۴ نفر در سطح ۲ و ۳۰۶ نفر در سطح 3، نام نویسی کرده اند.


حجت الاسلام فروتن اضافه کرد: ۶۳۴ نفر در رقابت علمی نخبگانی کشوری کلام اسلامی سطح ۱ و ۵۰۹ نفر در عرصه سطح ۲ و ۳ این رشته، تاکنون ثبت نام کرده اند.


وی با تاکید براینکه مهلت ثبت نام قابل تمدید نخواهد بود، تصریح کرد: مهلت ثبت نام برای چهار عرصه « ادبیات عرب»، « منطق و فلسفه»، « کلام اسلامی» و « فقه و اصول» تا 15 شهریور و برای عرصه « معارف قرآنی» تا 30 شهریور در نظر گرفته شده است.

نحوه برگزاری آزمون


مسئول دبيرخانه رقابت هاي علمي نخبگاني حوزه علمیه خراسان، در ادامه بیان کرد: در راستای آشنایی با نحوه ی برگزاری آزمون ها و کیفیت سوالات، آزمون آزمایشی در مهرماه برای تمامی رشته ها و عرصه های رقابتی برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه آزمون پایانی در سه مرحله برگزار می شود، تصریح کرد: مرحله نخست به صورت کتبی و مجازی در آبان 1400 ، مرحله دوم در دی ماه و مرحله سوم در بهمن ماه برگزار می شود.


حجت الاسلام فروتن با بیان اینکه اولویت ما بر حضوری برگزار کردن امتحانات است، ابراز کرد: با توجه به شیوع ویروس و الزامات ستاد ملی مبارزه با کرونا، نحوه ی برگزاری مراحل دو و سه اطلاع رسانی خواهد شد.


وی در پایان یادآورشد: متقاضیان می توانند از طریق سایت حوزه علمیه خراسان به نشانی https://www.hozehkh.com/OneEntry.aspx?entryID=40808 نسبت به ثبت نام اقدام کنند که طلاب غیرخراسانی باید ابتدا از طریق https://profile.hozehkh.com/fard/add?returnurl=http://www.hozehkh.com شناسه و رمز برای ثبت نام دریافت نمایند.


گفتنی است، اطلاعات بیشتر در کانال دبیرخانه رقابت علمی نخبگانی به آدرس https://eitaa.com/joinchat/3862560832C9abcc9c837 یا @reghabat_elmi قابل مشاهده است.

تاريخ: ۱۴۰۰/۶/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal