حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ يکشنبه ۱ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
 فعالیت‌های انتشارات مسجد مقدس جمکران
حجت‌الاسلام صمدی با بیان این که از ابتدای امسال ۳۰ عنوان کتاب تدوین و چاپ شده است، بیان داشت: در ابتدای امسال و هم زمان با نیمه شعبان ۱۲ اثر رونمایی شد و در پایان سال نیز ۱۲ اثر دیگر رونمایی و منتشر خواهد شد. وی تاکید کرد: در حوزه رمان و داستان کودکان، برنامه‌ریزی خوبی صورت‌گرفته و امروز دو عنوان کتاب رونمایی خواهد شد. مدیر حوزه محتوا و پژوهشی انتشارات مسجد مقدس جمکران، تاکید کرد: علاوه بر تهیه و تدوین کتاب کارگروهی برای مقابله با مدعیان دروغ امامت نیز تشکیل شده و اقدامات خوبی در این زمینه
حجت‌الاسلام علی‌اکبر صمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت‌های انتشارات مسجد مقدس جمکران، اظهار داشت: انتشارات کتاب جمکران از سال ۶۸ کار خود را آغاز کرده و بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب در طی این سال‌ها تدوین شده است.

وی ادامه داد: هدف انتشارات مسجد مقدس جمکران تولید آثار مهدوی بوده و تاکنون ۲۲۰ اثر تولید کرده‌ایم و در این میان بسیاری از آثار در جشنواره‌ها و مسابقات حائز رتبه شده‌اند.

حجت‌الاسلام صمدی با بیان این که از ابتدای امسال ۳۰ عنوان کتاب تدوین و چاپ شده است، بیان داشت: در ابتدای امسال و هم زمان با نیمه شعبان ۱۲ اثر رونمایی شد و در پایان سال نیز ۱۲ اثر دیگر رونمایی و منتشر خواهد شد.

وی تاکید کرد: در حوزه رمان و داستان کودکان، برنامه‌ریزی خوبی صورت‌گرفته و امروز دو عنوان کتاب رونمایی خواهد شد.

مدیر حوزه محتوا و پژوهشی انتشارات مسجد مقدس جمکران، تاکید کرد: علاوه بر تهیه و تدوین کتاب کارگروهی برای مقابله با مدعیان دروغ امامت نیز تشکیل شده و اقدامات خوبی در این زمینه تولید و منتشر شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا انتهای سال ۸۰ عنوان کتاب روانه بازار خواهد شد و در این میان علاقه‌مندان برای دریافت کتاب‌های انتشارات مسجد جمکران هم از طریق مراجعه به فروشگاه‌های مسجد می‌توانند این اقدام را انجام دهند، هم از طریق پایگاه کتاب جمکران به نشانی ketabejamkaran.ir دریافت کتاب ممکن خواهد بود؛ همچنین در فروشگاه‌های کتاب استان‌ها هم می‌توان کتب را دریافت کرد.

تاريخ: ۱۴۰۰/۷/۲۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal