حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
اتاق فکر تبليغ دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي:
 جلسه دبيران کميسيون هاي اتاق فکر تبليغ
مشهد- پايگاه اطلاع رساني رسالات: جلسه ديروز(يکشنبه 17 بهمن ماه) اتاق فکر با هدف بحث پيرامون اساسنامه و تعيين تکليف کارگروه هاي جنگ نرم، خانواده و اولويت ها و ضرورت هاي تبليغي برگزار شد.
حجت الاسلام مشيري دبير اتاق فکر تبليغ دفتر تبليغات خراسان رضوي در گفتگو با خبرنگار واحد اطلاع رساني رسالات گفت: از نتايج اين جلسه ايجاد کميسيون جديدي به نام کميسيون "اولويت ها و ضرورت هاي تبليغي" بود که به همراه دو کميسيون خانواده و جنگ نرم به عنوان يک کميسيون واحد به سرپرستي حجت الاسلام طباطبايي، تشکيل شد. همچنين از کميسيون ها خواسته شد که هر چه سريعتر فعاليتهاي خود را آغاز کنند.
وي افزود اين اختيار به کميسيونها داده شد تا جهت انجام فعاليتهاي خود و مسئوليت پذيري در کميسيون ها از ميان نخبگان عضوگيري نمايند.
دبير اتاق فکر تبليغ، هدف گذاري جهت سفرها و ديدارهاي علمي آينده (احتمالا از شهرهاي تهران و قم) را از ديگر مطالب مطرح شده در جلسه ديروز خواند.
ايشان در ادامه دعوت از چهره هاي شاخص حوزه علميه خراسان و اساتيد معظم درس خارج حوزه را جهت کسب تجارب و نظريات ارزنده آنان جهت کميسيون آسيب شناسي تبليغ از برنامه هاي پيش روي اتاق فکر تبليغ خواند.
مشيري در پايان از همه صاحب نظران و مؤلفان، جهت همکاري با کميسيون هاي اتاق فکر تبليغ دعوت کرد تا جهت هرچه بهتر شدن بازده تبليغ از نظرات اين عزيزان استفاده گردد.
تاريخ: ۱۳۸۹/۱۱/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal