حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه اطلاع رسانی رسالات؛:
 واکنش شدیداللحن امام جمعه بوکان به اقدامات پژاک/ آنها نمی‌توانند خود را قیم کرد بدانند
مردم كرد، گروهك تروريستي پژاك را به نوكري هم قبول نمي كنند.
در حالی که پژاک با یک حمله به نیروهای سپاه پاسداران در روز جمعه گذشته دور دیگری از ناآرامی‌ها در مناطق مرزی را آغاز نمود امام جمعه شهر بوکان در واکنش به این اقدامات گروه پژاک از آنها خواست تا با سوء استفاده از نام و هویت کرد، وطن فروشی نکنند.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی رسالات به نقل از «کردستان امروز»، ماموستا عبدالرحمن خليفه زاده در این رابطه گفته است: ادعاي اين گروه تروريستي مبني بر حمايت از مردم كرد دروغي محض بوده و تنها بهانه اي است براي فريب دادن مردم و مردم كرد، گروهك تروريستي پژاك را به نوكري هم قبول نمي كنند.
امام جمعه بوكان بیان داشته: مردم كرد مسلمان، معتقد به خدا و رسول او بوده و همواره در طول تاريخ براي دفاع از دين اسلام حماسه هاي ماندگاري خلق كرده اند و مردم كرد هرگز با كساني كه كافر بوده و با كافران پيوند دوستي بسته اند، دست دوستي نداده و نخواهد داد.
او گفته است: پژاك هسته مركزي كفر است و حاميان او استكبار جهاني هستند، آنها هرگز نمي توانند خود را قيم کردها خوانده و با سوء استفاده از نام و هويت كرد وطن فروشي نمايند.
امام جمعه بوكان افزوده: گروهكي كه آرامش را از مردم كرد سلب كرده و در روستاهاي كردنشين اقدام به باج گيري و زورگيري مي كند، چگونه مي تواند مدعي حمايت از مردم كرد باشد و انسان كشي و قتل و غارت در آيين مردم كرد جايي ندارد و كساني كه بنام حمايت از مردم كرد دست به جنايات مختلفي مي زنند، دست پروردگان استكبار به خصوص آمريكا و انگليس هستند.
امام جمعه شهر بوكان با بيان اينكه مردم كرد امت رسول الله(ص) است، در ادامه تاکید کرد پيروان راستين پيامبر مكرم اسلام هيچگونه رابطه اي با گروهك كفار نداشته و ندارند.
تاريخ: ۱۳۹۰/۶/۱۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal