حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۵ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 اعزام مبلغان تخصصي نقد وهابيت به سيستان و بلوچستان
20 نفر از مبلغان تخصصي نقد وهابيت از سوي كارگروه نقد وهابيت گروه مبلغان جوان معاونت فرهنگي تبليغي دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي به استان سيستان و بلوچستان اعزام شدند.

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،مدير علمي گروه نقد وهابيت با اعلام اين  خبر گفت: مبلغان تخصصي نقد وهابيت با توجه به اينكه نوك پيكان حملات وهابيون،مناطق مرزي كشورمان مي باشد به اين نطقه اعزام شدند تا به دفع شبهات وهابيت بپردازند.

حجت الاسلام محمد پوربدخشان افزود: مبلغان تخصصي نقد وهابيت صبح ها در مدارس ابتدايي، راهنمايي و  دبيرستان به اجراي برنامه پرداخته و به مدت 2 ساعت اقدام به برگزاري جلسه و گفتگوي چهره به چهره و پرسش و پاسخ با دانش آموزان مي كنند.

وي با اعلام اين مطلب كه استقبال دانش آموزان از اين برنامه ها خوب و چشمگير بوده و آثار و نتايج مثبتي به همراه داشته است، اظهار داشت: اين مبلغان در ادامه فعاليت خود اقدام به اجراي برنامه در مراكز آموزش عالي مي كنند و به همين منظور در ساعات شب در خوابگاه ها دانشجويي مناطق زاهدان، زابل،چابهار و... مجالس پرسش و پاسخ و گفتگو از نزديك با دانشجويان برگزار مي كنند و جوابگوي شبهات وهابيت هستند.

عضو فعال گروه مبلغان جوان در ادامه از برگزاري جلسات نقد وهابيت توسط مبلغان تخصصي نقد وهابيت در مساجد و حسينيه هاي استان و بلوچستان خبر داد و گفت: در اين جلسات مباحث پاسخ به شبهات وهابيت براي آحاد مردم مطرح مي شود.

 


تاريخ: ۱۳۹۰/۹/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal