حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 برگزاري كارگاه عرفان هاي نوظهور در مركز هاشمي نژاد و مدرسه نواب
كارگاه عرفان هاي كاذب طي 2 جلسه در مركز فرهنگي تبليغي شهيد هاشمي نژاد و همچنين مدرسه نواب توسط كارگروه عرفان هاي نوظهور برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،عضو كارگروه عرفانهاي نوظهور در اين رابطه گفت: در كارگاهي كه در مركز فرهنگي تبليغي شهيد هاشمي نژاد برگزار شد،دكتر محمد تقي فعالي به تبيين مباحث عرفاني پرداخت و گفت: در آيه 60 سوره غافر آمده است"قال ربكم ادعوني استجب لكم ان الذين يستكبرون عن عبادتي سيدخلون جهنم داخرين" مرا بخوانيد تا شما را اجابت كنم،در حقيقت كساني كه از پرستش من كبر مي ورزند به زودي خوار و سرافكنده در دوزخ در مي آيند.

اين استاد دانشگاه افزود: خداوند بزرگ در اين آيه چندين بار نام خود را به صورت ضمير خطاب كرده و نشان مي دهد  كه خداي متعال به ما بسيار نزديك است.حضرت باريتعالي از رگ گردن به ما نزديك تر است اما ما خود را از خدا دور مي كنيم. وي افزود:كسي كه دست به دعا بر مي دارد، دعاي او مستجاب مي شود و كافي است ارتباط برقرار شود و به طور يقين خواسته و دعاي او در زمان مناسب توسط خداوند اجابت خواهد شد.

شايان ذكر است كارگاه عرفان هاي نوظهور در مدرسه نواب نيز با حضور جمعي از طلاب و مبلغان برگزار شد. در اين جلسه ضمن ارائه گزارش كار،تعدادي از مبلغان نيز از پايان نامه هاي خود دفاع كردند.

تاريخ: ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal