حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 نباید افراد تنگ‌نظر و جزئی‌نگر را انتخاب کرد/ قول‌های خارج از وظیفه نمایندگی توسط کاندیداها دروغ است
نماینده رهبر انقلاب در کردستان،سوابق درست، دیانت، توانایی، اشراف به مشکلات جامعه، وفاداری به نظام اسلامی، تعهد و تخصص از ویژگی‌های یک کاندیدای اصلح است
به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات به نقل از  «کردستان امروز» ، حجت‌الاسلام حسینی در دیدار با اعضای جمعیت نیروهای انقلاب اسلامی در کردستان با بیان این مطلب افزود: انتخاب اصلح نیز یکی از مولفه‌هایی است که باید مردم در جریان انتخابات به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند و این می‌تواند بسترساز مجلسی مقتدر و کارآمد باشد.
نماینده رهبری، سوابق درست، دیانت، توانایی، اشراف به مشکلات جامعه، وفاداری به نظام اسلامی، تعهد و تخصص را از ویژگی‌های یک کاندیدای اصلح عنوان کرد و گفت: احزاب و گروه‌های سیاسی باید این ویژگی‌ها را برای مردم تبیین نمایند.
وی تاکید کرد: مردم باید از انتخاب کاندیداهای تنگ‌نظر و جزئی‌نگر خودداری نمایند چرا که این افراد توان تصمیم‌گیری درست برای ملت بزرگی چون ایران اسلامی ندارند.
او در ادامه به انتخابات پیش‌رو در 12 اسفندماه امسال اشاره کرد و گفت: اصل مشارکت حداکثری برای نظام اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید همه برای تحقق این موضوع تلاش نمایند.
حجت‌الاسلام حسینی‌ اظهار امیدواری کرد: مردم کردستان به یقین همانند سال‌های گذشته با مشارکت حداکثری به یاوه‌های استکبار و تبلیغات منفی آنان در شبکه‌های ماهواره‌ای پاسخ خواهند داد زیرا مردم کردستان به تبع از ملت ایران همواره در عرصه‌های مختلف پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی نشان داده‌اند به طوری که ادعا در راهپیمایی 22 بهمن به اثبات رسید.
به گفته وی، مردم کردستان شرایط را درک کرده و ترفندهای دشمنان و ادعاهای دروغین آنان را به خوبی می‌شناسند و هیچ‌وقت نظام اسلامی و میهن خویش را به آنان نمی‌فروشند.
حجت‌الاسلام حسینی‌ خاطرنشان کرد: دیروز در راهپیمایی 22 بهمن مردم نشان دادند که تحت هیچ شرایطی در راستای دفاع از نظام و کیان اسلامی خویش کوتاه نمی‌آیند.
نماینده رهبری در کردستان تهدیدات و تحریم‌های کشورهای غربی و استکبار جهانی را زمینه‌ای برای اقتدار بیشتر ملت ایران خواند و تصریح کرد: انقلاب مقتدر و روبه پیشرفت است و از اول انقلاب تاکنون همین موانع و تهدیدات در قالب‌های مختلف وجود داشته و ملت با سربلندی آنها را پشت سر گذاشته‌اند.
وی یادآور شد: در کمتر کشوری یافت می‌شود که تمامی دانشمندان هسته‌ای و هوا فضای آن از خود آن کشور باشند در صورتی که تمامی دانشمندان هسته‌ای و سایر بخش‌های مختلف ایران از جوانان برومند کشور هستند و این نشان از عظمت و بزرگی این ملت دارد.
به گفته حجت‌الاسلام حسینی‌، دشمنان برتری ایران در زمینه‌های علمی، نظامی و سایر مولفه‌های پیشرفت‌ها را برنمی‌تابند و به همین خاطر با ایجاد موانعی سعی در جلوگیری و متوقف کردن این پیشرفت‌ها دارند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان الگوگیری کشورهای اسلامی و حتی کشورهای آمریکای لاتین از ایران اسلامی را چالشی برای کشورهای استکباری دانست و گفت: گسترش این حرکت نوید نابودی استکبار و ایجاد حکومت اسلامی جهانی را می‌دهد.
تاريخ: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal