حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 بررسي اهداف همايش استراتژي رسانه اي غرب در حوزه كودك و نوجوان
اهداف همايش استراتژي رسانه اي غرب در حوزه كودك و نوجوان توسط مدير گروه مبلغان فرهنگي تبليغي كودك و نوجوان ومدير گروه مبلغان هنرمند، در جريان برگزاري اين همايش در سالن همايش هاي دفتر تبليغات اسلامي خراان رضوي، اعلام شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،در اين همايش كه روز 5 شنبه 4 اسفند ماه برگزار شد
،حجت الاسلام زراعتي گفت:جايگاه كودك و نوجوان در مباحث تربيتي از اهميت زيادي برخوردار است و همواره هجمه هاي فرهنگي بسيار زيادي بر روح لطيف و ظريف كودكان و نوجوانانوارد مي شود. دشمن تلاش هاي زياد وو كارهاي ضد فرهنگي مختلفي را عليه كودك و نوجوان انجام داده و ما در اين همايش سعي مي كنيم،گوشه اي از اين تهاجمات را مورد بررسي و تحليل قرار دهيم.

وي گفت: براي مقابله با چنين تهاجمي،بايد به دنبال اعزام هاي تخصصي باشيم و اين حركت بايد با جديت دنبال شود چرا كه جامعه ما به آن نياز دارد و خواستار آن مي باشد.

مسعود زارعيان نيز در اين همايش گفت:اين همايش،بسياري از مباحث را شامل مي شود و به عنوان گروه مبلغان هنرمند و گروه كودك و نوجوان مترصد هستيم،اين جلسات ادامه پيدا كند تا هجمه هاي دشمن از جوانب مختلف مورد بررسي قرار گيرد.

وي در ادامه به تعريف رسانه پرداخت و گفت:رسانه،وسيله اي براي انتقال فرهنگ و افكار است و 160 سال قبل با انتشار"كاغذ اخبار"ايران وارد جهان رسانه اي شد در حالي كه غرب،400سال پيش اقدام به انتشار روزنامه كرده بود.

وي با اشاره به نقش تاثيرگذار اينترنت در جامعه گفت:20 ميليون نفر در كشور،روزانه در گير بازيهاي رايانه اي هستند و 40 ميليون ساعت وقت فرزندان ما صرف اين بازي ها مي شود. پرمخاطب ترين رسانه،تلويزيون است و قابليت تغيير فرهنگ را دارد و غرب با آگاهي از تاثيرگذاري بر كودك و نوجوان،اقدام به توليد انيميشن كرده است. ما نيز براي نجات كودك و نوجوان جامعه بايد دنبال راهكارهايي با استفاده از منابع ديني باشيم.امروز بيشتر تماشاگران تلويزيون، كودكان و نوجوانان زير 15 سال هستند و پس از آنها بانوان خانه دار و جوانان   بالاي 15 سال هستند و اين در حالي است كه 1500 شبكه ماهواره اي توسط صهيونيست ها مشغول فعاليت مي باشد.

 
تاريخ: ۱۳۹۰/۱۲/۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal