حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 برگزاري كارگاه آسيب هاي عزاداري،مدعيان دروغين وخرافات در شهرستان ها
كارگاه هاي آسيب هاي عزاداري،مدعيان دروغين توسط گروه عرفان هاي كاذب در شهرستان هاي خراسان رضوي در حال برگزاري است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،اين كارگاه ها ی 8 ساعته که در مناطق و شهرهاي مختلف استان با نام گروه فرهنگی تبلیغی ضلال تا زلال برگزار مي شود ؛ تا كنون در شهرهاي نيشابور،درگز،سبزوار،جغتاي،فريمان،تربت حيدريه، و مه ولات و بردسكن برگزار شده است، و به زودي در شهرهاي خواف- بجستان-گناباد و كاشمر نيز برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام سيد رضا موسوي کارشناس عرفان های نوظهور،در اين رابطه گفت:پيش بيني  مي شود اين كارگاه ها تا 130 مورد ،در شهرهاي مختلف استان برگزار شود و خوشبختانه استقبال مخاطبان خوب بوده است.

وي افزود:مخاطبان اين كارگاه ها از همه اقشار جامعه، اعم از طلاب خواهر و برادر،هيئت امناي مساجد،جامعه فرهنگيان،كارمندان و .....مي باشند و در اين كارگاه ها بحث خرافات،موسيقي هاي تند غربي،مداحي و شعرهاي بي محتوا،قمه زني مورد بررسي قرار مي گيرد.رعايت حق الناس و پرهيز از اختلافات در هيئتهاي عزاداري و همچنين هشدار و توصيه هايي در زمينه تهاجم فرهنگي،برنامه هاي ماهواره اي،وهابيت،غلو در اشعار و موضوع شبهات و تشريح فلسفه عزاداري و پرداختن به شور و شعور حسيني از ديگر مواردي است كه در اين كارگاه ها به آن پرداخته مي شود و مورد بررسي و تحليل قرار مي گيرد.

کارشناس عرفان های نوظهور درادامه گفت:يكي از برنامه هاي قابل تامل در اين كارگاه ها،برگزاري جلسه پرسش و پاسخ است كه در آن موضوعات و آسيب هاي مختلفي نظير خرافات،آداب عجيب و غريب،مدعيان دروغين و...مطرح مي شود. دراين كارگاه ها به منظور ارائه راهكار و بررسي علل و پيشگيري از آسيب ها،فيلم هايي براي مخاطبان به نمايش در مي آيد و در خلال آن توضيحات لازم از سوي كارشناسان و اساتيد فن گروه عرفان هاي نوظهور ارائه مي شود.

 

تاريخ: ۱۳۹۰/۱۲/۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal