حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 تفسير عملي قرآن به وسيله هنر نمايش ،توسط استاد نادري
به همت گروه مبلغان كودك و نوجوان و با همكاري استادابوالقاسم نادري كارگردان و نويسنده بيش از 700 عنوان نمايش،در4باب ازمساجدشهرمشهد،تفسيرعملي قرآن كريم به وسيله هنر نمايش و تئاتر اجرا شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،حجت الاسلام مهدي زراعتي مدير گروه مبلّغان كودك و نوجوان دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي گفت: اين برنامه با هماهنگي مساجد و مركز ترويج و فعاليت هاي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي مشهد در مسجد جامع ابوالفضلي در خيابان حرّ-مسجد امام صادق عليه السلام در خيابان دكتر حسابي قاسم آباد-مسجدبلال در ميدان امام حسين عليه السلام و مسجد امام علي عليه السلام در خيابان شهيد فرامرز عباسي اجرا شده است.

وي گفت:اين برنامه طي 4 شب،پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاءدر مساجد ياد شده برگزار شد و استاد نادري مدرس حوزه و دانشگاه به تفسير عملي قرآن كريم به وسيله نمايش و تئاتر پرداخت.

اجراي اين برنامه با استقبال كم نظير مخاطبان قرار گرفته است.در اين برنامه،استاد نادري آيات 40 تا 50 سوره مدثّر را به سبك نمايش،تفسير كرد.

شايان ذكر است ،كارگاه "آشنايي با فنون هنري در تربيت كودك و نوجوان"توسط گروه مبلغان كودك و نوجوان و با حضور استاد نادري در حال برگزاري است

تاريخ: ۱۳۹۰/۱۲/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal