حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پايگاه اطلاع رساني رسالات:
 اجراي برنامه توسط مبلغان در همايش تبلور معارف قرآني در ساحت تبليغ

به گزارش پايگاه اطلاع رساني رسالات،دو نفر ازمبلغان دفترتبليغات اسلامي خراسان رضوي در همايش تبلور معارف قرآني در ساحت تبليغ كه در مركز فرهنگي تبليغي شهيد هاشمي نژاد روز 5 شنبه 18 اسفند 90 برگزار شد،به اجراي برنامه با موضوع مديريت و ثروت و همچنين كار با كاغذو قيچي پرداختند.

در يكي ازاين برنامه ها،حجت الاسلام چهارباغي از مبلغان گروه مبلغان علوم قرآني با اشاره به بحث مديريت ثروت گفت:خدا،انسان را همواره،در معرض امتحان قرار مي دهد و به برخي سلامت،امنيت،ثروت،فقر،علم و گرفتاري و.... مي دهد و به وسيله اينها او را امتحان مي كند.در بحث مديريت ثروت نيز اگر خداوند ثروتي به ما مي دهد،مي خواهد ما را امتحان كند. در سوره قصص،آيه 76 و 77 مي بينيم كه قارون با آن همه ثروت از بين رفت چرا كه مال و ثروت را محل علم خودش مي دانست در حالي كه آنرا مال خدا نمي دانست.

در قرآن آمده است كه ثروتمندان بايد شادي آنها همراه با تكبر نباشد. به اندازه نصيب خود در دنيا از آن استفاده كنند و به ديگران نيز نيكي و انفاق كنند.فساد و طغيان در زمين ايجاد نكنند و رعايت اين اصول باعث مي شود كه مال براي ما،مايه سعادت شود.

در اين همايش،حجت الاسلام خسروي از گروه مبلغان كودك و نوجوان نيز با اجراي برنامه توسط كاغذ و قيچي و ساخت پرنده اي كاغذي به بيان روش های شيطان براي گمراهي مردم پرداخت و گفت:ما بايد خوبي ها و مستحبات را زينت قرار دهيم تا فرزندان ما و ديگران نيز به طرف قران و دين هدايت شوند. بايد از خوبي ها و مستحبات استفاده كرد تا ديگران هم به سمت احكام و...روي آورند.

شايان ذكر است در اين همايش،گزارشي از فعاليت هاي گروه مبلغان علوم قرآني (در جنگ قرآن،تفسير قرآن،نمايشگاه كاريكاتور،همايش قران و علم...)به صورت كليپ نمايش داده شد.


 همايش تبلور معارف قرآني
تاريخ: ۱۳۹۰/۱۲/۲۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal