حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره تبليغ مطهر خبر داد؛:
 چهره‌هاي شاخص و برتر تبليغ ديني درعرصه کلاسداری تقدير مي‌شوند
دبیر کمیته داوری عرصه کلاس‌داری دومین جشنواره تبلیغ مطهر گفت: بیش از 100 نفر از اساتید دانشگاه برای داوری در عرصه کلاس‌داری دومین جشنواره تبلیغ مطهر معرفی شده‌اند.

حجت‌ الاسلام سیدجواد هاشمی عضو شورای سیاست‌گذاری جشنواره تبلیغ مطهر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی رسالات در این خصوص گفت: دومین جشنواره تبلیغ مطهر با هدف شناسایی، ‌معرفی و تقدیر از چهره‌های شاخص و برتر تبلیغ دینی، شناسایی و ساماندهی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی و تبلیغی مبلغان، فراهم‌سازی فضای رقابتی جهت ظهور خلاقیت‌ها و نوآوری‌های فرهنگی و تبلیغی و پشتیبانی، حمایت و هدایت از تبلیغ دینی دانش‌محور برگزار شده است.

وی افزود: بدین منظور تجلیل از شخصیت‌های صاحب سبک و شیوه‌های مؤثر در تبلیغ دینی در عرصة کلاس‌داری در فضای دانشگاه از محور مبلغان اهل سخن یا گفتاری شنیداری می‌باشد.

دبیر کمیته داوری عرصه کلاس‌داری دومین جشنواره تبلیغ مطهر خاطرنشان کرد: پس از فراخوان جشنواره با مساعدت نهادهای نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های استان و مسئولین فرهنگی و امور اساتید دانشگاه‌های فردوسی، علوم پزشکی، آزاد و دانشگاه جامع علمی‌کاربردی، لیست‌های اساتید فرهیخته روحانی که در محیط‌های دانشگاهی و دانشجویی در فرآیندتدریس، تبلیغ مؤثر دینی نیز داشته‌اند، تهیه و جهت داوری در اختیار کمیته داوران قرار گرفت.

وی توضیح داد: تعداد افراد معرفی شده از دانشگاه‌های استان جهت داوری در عرصه کلاس‌داری دومین جشنواره تبلیغ مطهر بیش از 100 نفر می‌باشد.

مدیر پایگاه اطلاع‌رسانی رسالات در بخش دیگری به مؤلفه‌های سنجش کارکردهای تبلیغی در عرصه کلاس‌داری این جشنواره اشاره کرد و گفت: لحاظ سوابق تحصیلی و علمی، تسلط و اشراف اطلاعاتی و آشنایی با مهارت‌های ارتباطی و اصول و فنون کلاس‌داری و استفاده به موقع از آنها، میزان برقراری ارتباط فعال با دانشجویان و رویکرد تبلیغی و انتقال مستمر آموزه‌ها و پیام‌های دینی در فرآیند تدریس، قدرت تأثیرگزاری علمی و اخلاقی در دانشجویان و شناسایی نیازها و تأمین صحیح آنها، رعایت نظم و انضباط و اصول اخلاقی و ادب اسلامی و ثبات عاطفی و روانی و عدم تزلزل در رفتار، از این مؤلفه‌ها می‌باشند.

شایان ذکر است از ممتازان عرصه کلاس‌داری در روز اختتامیه دومین جشنواره تبلیغ مطهر در روز 28 اردیبهشت امسال در سالن صبا، تقدیر خواهد شد.

تاريخ: ۱۳۹۱/۲/۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
دوره دانش افزایی خواهران
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal