حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مجموعه بسته های آموزشی اداره کل فرهنگی تبلیغی؛:
 انتشار کتاب " انواع تشویق‌ها " ویژه مربیان کودک و نوجوان
مبلغان اعزامی طرح هجرت تابستانی در راستای اهمیت ارتباط گیری با کودکان و نوجوانان از کتاب "انواع تشویق‌ها" کاری از گروه مبلغان کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بهره‌مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات مبلغان شرکت کننده در همایش علمی مهارتی یک روزه اعزام طرح هجرت تابستانی از سری مجموعه های آموزشی مبلغان از جمله کتاب "انواع تشویق‌ها" در تبلیغ امسال بهره گیری می‌کنند.
این کتاب توسط گروه مبلغان کودک و نوجوان اداره کل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی به تألیف رسیده است و شامل بسیاری از تشویق‌های مورد نیاز مبلغ در ارتباط گیری با کودکان و نوجوانان به شمار می‌رود.
در این کتاب تشویق‌هایی با موضوعات قرآنی، داستانی، لهجه‌ها و گویش‌ها، زبان‌های مختلف زنده دنیا و تشویق‌های پر نشاط دیگر ارائه شده است.
پرورش اخلاقی نونهالان، کودکان و نوجوانان برای همه کشورها و جوامع با اهمیت بسیاری برخوردار است و طبق بیان مقام معظم رهبری برای ما از اهمیت مضاعفی برخوردار است و گروه مبلغان کودک و نوجوان نیز کتاب "انواع تشویق‌ها" را بر همین پایه به تألیف رسانده است.
تقویت حس مخاطبان در زمینه فراگیری و پرداختن به امور دینی، در صورتی ممکن است که توشه ای برای این امر وجود داشته باشد. همان طور که اصل تشویق از اصول مسلم در برنامه های تربیتی به شمار می‌رود تشویق مناسب باید برای گرم کردن و هیجان بخشیدن و در نتیجه تایید درونی مخاطب را در برداشته باشد و در کتاب " انواع تشویق‌ها" بیشتر این مسئله در نظر گرفته شده است.
روش‌های تشویق برای تنوع بخشیدن و ایجاد فضای شاد متناسب با شرایط سنی کودکان و نوجوانان، در مکان‌های مختلف و متناسب با برنامه های فرهنگی به کار گرفته شده که مبلغان می‌توانند از آن در اجرای برنامه های فرهنگی تبلیغی خود برای کودکان و نوجوانان استفاده کنند.
تشویق‌ها به دو نوع کلی رسمی‌تر و مخصوص جنگ‌ها تقسیم می‌شوند که برای هر کدام باید به صورت مجزا تشویق‌هایی را در نظر گرفت و با احتساب جوانب، آن را در اختیار مربی برای استفاده در برنامه های فرهنگی قرار داد.
مبلغان امور دینی و خصوصاً مبلغان و مربیان مرتبط با کودک و نوجوان می‌توانند کتاب "انواع تشویق‌ها" را از انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی واقع در چهار راه خسروی تهیه نمایند.
تاريخ: ۱۳۹۱/۴/۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal