حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
با برگزاری کارگاه‌های آموزش عرفان‌های اسلامی در پایتخت معنوی ایران:
  مربیان یوگا با «عرفان اسلامی» مانوس می‌شوند
کارشناس کار گروه مطالعات تخصصی تبلیغی عرفان های نوظهور اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: بیش از 180 نفر از مربیان یوگا در دو بخش خواهران و برادران با شرکت در دوره‌های آموزشی آشنایی با عرفان اسلامی موضوعات مختلف عرفان اسلامی را با روش‌های یوگا بررسی می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات حجت الاسلام مهدی سالاری با بیان این مطلب یادآور شد: آموزش آشنایی با عرفان‌های اسلامی برای مربیان یوگا در شهر مشهد مقدس با استقبال کم نظیری رو به رو بوده است که اساتیدی از دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به معرفی عرفان اسلامی می‌پردازند.

وی افزود: در این دوره‌ها مراقبه در اسلام، آرامش در اسلام و مسائلی از این قبیل با نمونه مشابه در یوگا بررسی می‌شود و تفاوت های تعریفی اسلامی با غیر اسلامی آن مورد کنکاش قرار می‌گیرد.

معاون پژوهشی کار گروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی موسسه ضلال تا زلال تصریح کرد: مربیان یوگا در این دوره‌ها هر روز در سه جلسه و به مدت یک هفته آموزش‌هایی را می‌بینند و در برنامه‌های اجرایی خود به متربیان خود آموزش می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: این اولین برنامه برگزار شده در مشهد مقدس از سوی اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برای مربیان ورزشی است که با استقبال فراوانی روبه رو شده است و امید می‌رود در آگاهی سازی مربیان ورزش‌های این چنینی اقدامات شایانی صورت گیرد.

گفتنی است این دوره‌ها از سوی سازمان تبلیغات اسلامی طراحی و معاونت پژوهشی کارگروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی موسسه ضلال تا زلال اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اجرای آن را به عهد دارد و در ماه مبارک رمضان ارائه می‌شود.
تاريخ: ۱۳۹۱/۵/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal