حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مسئول کار گروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی موسسه ضلال تا زلال مطرح کرد:
  هیئات مذهبی پایتخت معنوی ایران با آسیب‌های عزاداری به مقابله می‌پردازند
مسئول کار گروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی عرفان‌های نوظهور اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی مقابله با خرافات، آسیب‌ها و مدعیان دروغین را یکی از اهداف هیات مذهبی مشهد مقدس برشمرد که در کارگاه‌های اجرا شده مسئولان هیات مذهبی مشهد مقدس با آن آشنا می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات حجت مدرسی با بیان این مطلب افزود: بیش از 40 نفر از 12 هیات مذهبی در خراسان رضوی با شرکت در کارگاه‌های آشنایی با مسائل و مشکلات موجود در هیات مذهبی آشنا می‌شوند.

وی ادامه داد: این کارگاه‌ها که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده است همسو با طرح مقابله با خرافات و آسیب‌های عزاداری در هیآت مذهبی به اجرا در آمده است که در کار گاه‌هایی به مدت 8 ساعت برگزار می‌شود.

مسئول کار گروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی موسسه ضلال تا زلال خاطر نشان کرد: در این کارگاه‌ها برادران و خواهران مسئول در هیآت مذهبی سطح شهر مقدس مشهد شرکت دارند که از سوی سازمان تبلیغات اسلامی طراحی شده و موسسه ضلال تا زلال مجری این دوره‌ها به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: دوره‌های آشنایی و مقابله با خرافات، آسیب‌ها و مدعیان دروغین در پایتخت معنوی ایران برای هیئت‌های مذهبی برگزار شده است وامید می‌رود این اقدام ارزشمند در سطح استانی و سطوح عالی در کشور ادامه پیدا کند.

مدرسی اساتید دعوت شده در این دوره‌ها را نخبگان و مبلغان اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی معرفی کرد که به ارائه مطالب خود می‌پردازند.

گفتنی است کارگروه مطالعاتی تبلیغی تخصصی ضلال تا زلال در طول سال با برگزاری کارگاه‌های مختلفی برای اقشار مختلف جامعه رسالت تبلیغی خود را در ارتقاء سطح دانش مخاطبان به انجام می‌رساند.
تاريخ: ۱۳۹۱/۵/۱۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal