حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۶ آذر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
 آغاز تصویربرداری نخستین پروژه بلند تصویری استودیو مرآت
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی استودیو مرآت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از آغاز تصویربرداری برنامه سبک زندگی اسلامی در این استودیو خبرداد.

سید مجتبی موسوی جزایری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی رسالات گفت: سبک زندگی اسلامی نخستین پروژه بلند تصویری دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی است که در استودیو مجازی مرآت با استفاده از تکنیک های ویژه سینمایی ضبط می شود.

وی ادامه داد: سبک زندگی نمایانگر نگاه فرد به زندگی، جهان و ارزش های مورد قبول اوست. به بیان دیگر سبک زندگی، سمبل و نماد هویت افراد یک جامعه است که تمامی جنبه‌های زندگی آنان را دربرمی‌گیرد.
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی استودیو مرآت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: طراحی سبک زندگی و جلوه‌های متنوع آن، بوسیله رهبران و پیشوایان هر مکتب و نظام فکری صورت می‌گیرد و افراد جامعه جذب زیباترین این جلوه‌ها می‌شوند.

موسوی جزایری اضافه کرد: بسیاری از اندیشمندان معتقدند که اساس سبک زندگی غربی برمبنای تفکر مادی و مصرف‌گرایی پایه‌ریزی شده است. این تفکر از راه‌ فیلم‌، سایت‌های اینترنتی، بازی‌های رایانه‌ای، تبلیغات تلویزیونی و ماهواره‌ای، فروشگاه‌ها و بیلبوردهای تبلیغاتی به فکر و ذهن مخاطبان جامعه القاء می‌شود.

وی با بیان این که در این میان مکتب غنی اسلام، سخنان و دستورالعمل‌های فراوانی را در ساحت سبک زندگی مطلوب ارائه کرده است، تصریح کرد: از آنجا که آسان ترین و پراستفاده‌ترین رسانه نزد مردم به ویژه ایرانیان، تلویزیون می‌باشد از قالب رسانه تصویری می توان برای بیان صورت مسئله و مشخص کردن سبک زندگی غربی که گریبانگیر جوامع اسلامی شده است؛ تبیین سبک زندگی اسلامی و پرداختن به جزئیات آن و ایجاد حس خلأ درخصوص سبک زندگی اسلامی در مسئولان و دستگاه‌های مربوطه به خوبی استفاده کرد.
موسوی جزایری یادآور شد: این مجموعه به صورت برنامه‌ای ترکیبی از چند بخش متنوع شامل سخنان کوتاه اساتید، تصاویر مستند و فیلم داستانی تشکیل شده است؛ این بخش‌ها به طور کامل به هم متصل بوده و در هم تنیده شده‌اند.

وی با بیان این که این مجموعه به علت نداشتن منابع کامل نوشتاری و نیاز به اساتید ویژه در هر مبحث، نیازمند پیش‌تولید دو تا سه ماهه بوده است، افزود: پیش بینی می‌کنیم با توجه به نکات یاد شده، امکانات موجود و همچنین طول برنامه که درحدود 45 دقیقه می باشد، بتوان حدود یک تا دو برنامه را در مدت یک سال آماده پخش کرد که در سال بعد این روند سرعت بیشتری به خود می گیرد.

مدیر گروه فرهنگی تبلیغی استودیو مرآت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهارداشت: در انتخاب موضوع برنامه نیز سعی شده است، بر اساس اولویت و حجم اطلاعات از موضوعاتی نظیر پوشش، رابطه، تغذیه، اقتصاد، معماری و فلسفه استفاده شود. در برخی از برنامه‌ها نیز ممکن است، چند موضوع با هم بررسی شوند.

موسوی جزایری خاطر نشان کرد: این مجموعه علاوه بر پخش از شبکه سراسری صدا و سیما به صورت CD تهیه و به عنوان یکی از جذابترین بسته‌های تبلیغی برای مبلغان در ایام اعزام و تبلیغ توزیع خواهد شد.

تاريخ: ۱۳۸۹/۴/۱۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
دوره عمومی تربیت مبلغ خانواده
فراخوان پذیرش و ثبت نام تبلیغ تخصصی
فراخوان ارتقاء رتبه ی تبلیغی مبلغان 1400
فراخوان دوره نقد تصوف
دوره ی آموزشی جدید
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
توانمندسازی مبلغان اعزامی فاطمی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal