حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مسئول گروه مبلغان کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلام:
 تدوین کتاب کار مربیان و متربیان طرح "مسجد ما" توسط مبلغان کودک و نوجوان
مسئول گروه کودک و نوجوان اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دو عنوان مهم کتاب کار "نسل پویای انقلاب" ویژه مربیان و متربیان طرح "مسجد ما" توسط مربیان و کارشناسان اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در گروه کودک و نوجوان تدوین و به چاپ رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات حجت الاسلام محمد مهدی زراعتی با بیان این مطلب افزود: کتاب کار مربیان و متربیان طرح "مسجد ما" با موضوع مسئولیت پذیری با کارشناسی مبلغان گروه کودک و نوجوان اداره کل فر هنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تدوین شده است.

وی ادامه داد: هر کدام از این کتاب‌ها با تیراژ بیش از 3 هزار جلد به چاپ رسیده است که به دست مربیان و متربیان رسیده است.

مسئول گروه مبلغان کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: قرار دادن محتوای مناسب در موضوعات ترویجی و فرهنگی یکی از مهم‌ترین مسائل پیش روی مسئولان فرهنگی جامعه است که با بهره گیری از کارشناسان مذهبی دفتر تبلیغات اسلامی در محتوا سازی کتاب‌های کار طرح "مسجد ما" بهترین سر فصل‌ها برای موضوع مهمی چون " مسئولیت پذیری" تعریف شده است.

وی اظهار داشت: فاز اول طرح "مسجد ما" در چهار طرح به اجرا در آمده است که در مرحله چهارم در 8 دوره و 40 جلسه به موضوع مسئولیت پذیری پرداخته است.

حجت الاسلام زراعتی تصریح کرد: برای اجرای فاز دوم این طرح کار گروه‌هایی به کارشناسی می‌پردازند و پس از به نتیجه رسیدن در ایده‌های موجود به مرحله پردازش و خروجی می‌رسد.

گفتنی است تا کنون دو جلسه و 15 ایده با موضوعات ترویجی برای فاز دوم طرح " مسجد ما" شهرداری مشهد مقدس که تا کنون آموزشی دنبال می‌شده توسط کارشناسان گروه کودک و نوجوان اداره کل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ارائه شده است.
تاريخ: ۱۳۹۱/۷/۹
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal