حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه اطلاع رسانی رسالات:
  هشدار آیت‌الله سبحانی نسبت به خطر وهابیت و ترویج کلیساهای خانگی
حضرت آیت‌الله سبحانی وهابیت و ترویج کلیساهای خانگی را از خطرات و تهدیدهای پیش روی مسلمانان ذکر کرد و گفت: وهابیت برخلاف کلیساها به دنبال افراد با ایمان و متدین هستند تا آنها را از مسیر اصلی دین، منحرف کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسالات، حضرت آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید یک شنبه شب در دیدار امام جمعه ارومیه، استاندار و برخی از مسؤولان استان آذربایجان غربی، بر ضرورت بهره‌گیری مسلمانان از رهنمودهای قرآن کریم تأکید کرد و گفت: قرآن کتاب درس آموز به بندگان است و همه باید از این کتاب الهی برای بهتر زندگی کردن استفاده کنند.
 
وی با بیان این‌که قبل از انقلاب اسلامی رژیم طاغوت بر متدینان جامعه سخت‌ می‌گرفت، ابراز کرد: رژیم ستمشاهی از هر تلاشی برای تضعیف دین و مؤمنان فرو گذار نمی‌کرد تا این‌که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امور جامعه به دست افراد صالح و با ایمان افتاد.
 
این مرجع تقلید با تأکید بر این‌که امور اقتصادی، فرهنگی و سیاسی باید بر مبنای دین مقدس اسلام برنامه ریزی شود، اظهار کرد: افراد با ایمان و لایق به نظام اسلامی خدمت و خلأ گذشته را با اقدامات مناسب خود جبران کردند.
 
حضرت آیت‌الله سبحانی در ادامه بر ضرورت مبارزه با جنگ نرم دشمنان تأکید کرد و آن را از خطرات پیش روی نظام اسلامی دانست و گفت: امروز هجمه به اعتقادات دینی از مهم‌ترین عوامل تهدید کننده مسلمانان است که از سوی استکبار جهانی پایه ریزی می‌شود.
 
وی با اشاره به خطر گسترش کلیساهای خانگی، ابراز کرد: دشمنان از طریق این کلیساها به دنبال جذب و انحراف جوانان هستند و می‌خواهند آنها را از دین و عقاید صحیح دور کنند.
 
این مرجع تقلید، وهابیت را یکی دیگر از خطرات پیش روی جامعه اسلامی خواند و اظهار کرد: وهابیت از سوی عربستان سعودی و قطر تأمین مالی می‌شوند؛ آنها برخلاف کلیساها به دنبال افراد با ایمان و متدین هستند تا آنها را از مسیر اصلی دین منحرف کنند.
 
حضرت آیت‌الله سبحانی وظیفه روحانیت شیعه در قبال توطئه‌های دشمنان را سنگین ارزیابی کرد و گفت: روحانیت شیعه باید از ترویج کلیساهای خانگی و وهابیت منحرف جلوگیری کنند.
 
این مرجع تقلید در پایان با بیان این‌که میان عقاید وهابیت با اهل تسنن اختلاف فراوانی وجود دارد، تصریح کرد: وهابیت برای شیعه و سنی خطر بسیار بزرگی محسوب می‌شود.
منبع: خبرگزاری رسا 
تاريخ: ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نجم الثاقب
کارگاه مطالعات سینمایی
تربیت مبلغ خواهران
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal