حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۵ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مدیر واحد بشیران جوان دفتر تبلیغات اسلامی قم:
 تبلیغ چهره به چهره بهترین و موثرترین شیوه ی تبلیغ است
حجت الاسلام احمد نژاد: در حال حاضر بسیاری از طلبه های جوان غیر معمم حوزه علمیه در ایام فراغت به مناطق خودشان می روند که بهترین زمان فراگیری تبلیغ ونشر معارف اهل بیت (ع) محسوب می شود.
مدیر واحد بشیران جوان و گروه های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم گفت: تبلیغ چهره به چهره بهترین و موثرترین شیوه ی تبلیغ است.
حجت الاسلام احمد نژاد درگفتگو با خبرنگار رسالات در قم با اشاره به ضرورت اهتمام به موضوع تبلیغ وبرنامه ریزی زیربنایی برای تبلیغ موثر وکارامد گفت: در حال حاضر بسیاری از طلبه های جوان غیر معمم حوزه علمیه در ایام فراغت به مناطق خودشان می روند که بهترین زمان فراگیری تبلیغ ونشر معارف اهل بیت (ع) محسوب می شود.
وی از تبلیغ چهره به چهره به عنوان بهترین نوع تبلیغ یاد کرد وافزود:  مبلغان جوان می تواند حتی درجلسات خانوادگی و خصوصی نیز موضوعاتی را مطرح کنند و به شبهات آن پاسخ دهند.
حجت الاسلام احمد نژاد در ادامه به اهدف ایجاد تشکل مبلغان در قالب بشیران جوان اشاره کرد و گفت:  علت اجرای این طرح یک حرکت فرهنگی تبلیغی است که برای آماده سازی مبلغان جوان برای ورود به شبکه ی رسمی تبلیغ می باشد.
وی در ادامه اظهار داشت: این طرح حسب دستور مقام معظم رهبری و با هدف برقراری ارتباط عاطفی میان نسل نو و مبلغان برای پر کردن ایام فراغت آنان شکل گرفته است واز راه های دینی، علمی  و اعتقادی هدایت جوانان و نوجوانان آسیب پذیر جامعه  را برعهده دارد.
وی معرفی مسائل انحرافی، پاسخ صحیح به سوالات و شبهات جوانان، پرورش و رشد استعدادهای جوانان و نوجوانان، کمک گرفتن از آنان در کارهای ضروری و عام المنفعه، بیان احکام و معارف اولیه ی دین، بهینه کردن صله ی رحم و ترویج ارزش های اسلامی بین خانواده ها را از دیگر اهداف شکل گیری این طرح دانست.
حجت الاسلام احمد نژاد در پایان ضمن اشاره به این که دراین طرح تا کنون نزدیک به سه هزار طلبه  غیر معمم زیر پایه ی ششم و با حداکثر سن 26 سال شرکت کرده اند، گفت: آمار عضویت طلاب در قم دو هزار و 300 نفر، تهران و اصفهان هر کدام 300 نفر، مشهد 200 نفرمی باشد که در حال حاضر بیشتر از هزار نفر از این طلاب برای  تبلیغ به سراسر کشور اعزام شده اند.
تاريخ: ۱۳۸۹/۴/۳۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal