حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
اداره آموزش های کاربردی مبلغان:
 سومین دوره آموزشی تربیت مبلغ و مدرس اخلاق خانواده و تربیت دینی برگزار گردید
کارشناس برنامه ریزی آموزشی اداره آموزش‌های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، از برگزاری کارگاه روش شناسی دینی رفع تعارضات زوجین از سری سرفصل های دوره آموزشی تربیت مبلغ و مدرس اخلاق، خانواده و تربیت دینی ویژه مبلغان عمومی شبکه تبلیغی دفتر خراسان،خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی وتبلیغی رسالات: حسن رمضانی با بیان اینکه موضوع اخلاق، خانواده وسبک زندگی اسلامی جزو راهبردهای قرارگاهی دارای اولویت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و شعب درحال حاضر می باشد، گفت: اداره آموزش‌های کاربردی مبلغان در راستای نهادینه کردن این راهبرد اساسی در جامعه و تعمیق باورهای دینی جهت ترسیم زندگی فردی و اجتماعی بر مبنای آموزه های دینی و تبیین و ترویج شاخصه ها و مولفه های اخلاق وخانواده دینی، اقدام به برنامه ریزی وبرگزاری دوره آموزشی تربیت مبلغ و مدرس اخلاق، خانواده و تربیت دینی (1) با محوریت روش‌شناسی دینی رفع تعارضات زوجین نموده است .

رمضانی تصریح کرد: افزایش و ارتقای آگاهی‌های عمومی و تخصصی مبلغان در حوزه های شاخصه ها و مولفه ها و بایسته های اخلاق وخانواده دینی، از یک سو می تواندآنها را در توسعه وگسترش سبک زندگی اسلامی در لایه های مختلف جامعه کمک نماید واز سویی دیگرمخاطبان تبلیغی را با مدل والگوی اخلاق، خانواده وتربیت و سبک زندگی دینی بیشتر آشنا سازد .

وی: مدیریت تعارضات، بنیان های روانی زوجین، ارتباط موثر، مدیریت ایجاد محبت با توجه به روانشناسی زن و مرد و مدیریت حل ناهنجاری‌ها را از جمله سرفصل ها ومباحث آموزشی این دوره ذکر کرد.

او افزود: این کارگاه آموزشی به مدت 5 روز و در قالب 15 ساعت آموزشی نظری و عملی با حضور حجت الاسلام والمسلمین مسلم داودی نژاد از اساتید حوزه و دانشگاه و با شرکت فعال 30نفر از مبلغان برادر در مرکز فرهنگی وتبلیغی شهید هاشمی نژاد برگزار گردید.

رمضانی در پایان خاطر نشان کرد: اعطای گواهینامه پایان دوره آموزشی، ارائه بسته‌های حمایتی علمی و آموزشی، اولویت در اعزام و امکان شرکت در دوره‌های تخصصی مرتبط، ازجمله مزایای شرکت در سرفصل‌های آموزشی عمومی و تخصصی این دوره می باشد.
 
تاريخ: ۱۳۹۳/۳/۲۷
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal