حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ جمعه ۳۱ خرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
اداره آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان:
 برگزاری اولین کارگاه شبهه‌شناسی و پاسخ به شبهات وهابیت
اولین کارگاه شبهه‌شناسی و پاسخ به شبهات وهابیت روز جمعه، 14 آذرماه با حضور جمع قابل توجهی از مبلغان اعزامی به مناطق حاشیه‌ای شهر مشهد در سالن همایش‌های‌ مرکز فرهنگی-تبلیغی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.

به گزارش رسالات، حجت‌الاسلام زنده‌دل، رئیس اداره آموزش‌های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: این کارگاه با هدف تبیین موقعیت فرقه‌ی ضالّه‌ی وهابیت در جهان اسلام و بررسی تحولات اخیر، روز جمعه، 14 آذرماه با حضور 90 نفر از مبلّغان اعزامی به مناطق تلفیقی و حاشیه شهر مشهد و در قالب 4 ساعت آموزش، در مرکز فرهنگی تبلیغی شهید هاشمی‌نژاد برگزار شده است.

وی عنوان داشت: استاد این کارگاه، حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محسن مروجی طبسی، پس از معرفی هسته‌ها و مبلّغان وهابیت و ضمن اشاره به مباحث کتاب­شناسی وهابیت، به سؤالات مبلّغان حاضر در جلسه پاسخ گفتند.

ایشان خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و درخواست مبلّغان نسبت به برگزاری این‌گونه کارگاه‌ها، مقرر شد که طی سال جاری حداقل سه کارگاه دیگر برای ارتقاء سطح کیفی عملکرد مبلّغان در امر تبلیغ، خصوصاً در مورد مناطق تلفیقی حاشیه‌ی شهر مشهد، برگزار شود.

حجت‌الاسلام زنده‌دل در پایان یادآور شد: در شرایط فعلی، دفتر تبلیغات اسلامی با شناسایی، تربیت و اعزام طیف وسیعی از مبلّغانِ برخوردار از شرایط اعزام به این‌گونه نهادها، توانسته است جایگاه ویژه‌ای برای تبلیغ در حاشیه‌ی شهرها بدست آورد.

 
تاريخ: ۱۳۹۳/۹/۱۶
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal