حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
 مبارزه‌ی بی امان
عجب! اگر بگویم اعلی‌حضرت گفته‌اند، به ایشان اهانت می‌شود، اما اگر اسلام و مسلمانان و آیت‌الله بروجردی و من مورد اهانت واقع شویم، مانعی ندارد؟ صریحاً به شما بگویم به اعلی‌حضرت بگویید که این کار مصلحت نیست. پخش رادیویی را می‌خواهید قطع کنید، من را می‌خواهید بگیرید، وگرنه حتماً باید تا آخر ماه مبارک رمضان ادامه بدهم.

یک روز در اتاق خودم مشغول مطالعه بودم که دو ساعت مانده به ظهر گفتند سرلشکر علوی مقدم رئیس کل شهربانی و سرتیپ تیمور بختیار فرماندار نظامی تهران بدون خبر قبلی در زده و آمده‌اند در اتاق بیرونی نشسته و منتظر من هستند. پیشخدمت گفت همین که در را باز کردم آن‌ها داخل آمدند. من لباس پوشیدم و به بیرون آمدم. آن‌ها گفتند: «آقای فلسفی، ما الآن حضور اعلی‌حضرت بودیم؛ امر فرمودند که ما دو نفر با هم به این‌جا بیاییم و به شما ابلاغ کنیم که از امروز به بعد دیگر درباره‌ی بهایی‌ها صحبت نکنید.»

من گفتم: «نمی‌شود، مگر این‌که شما یکی از این چهار کار را در صورتی که می‌توانید، انجام دهید: اول این‌که پخش رادیویی سخنرانی مرا از مسجد متوقف کنید. دوم این‌که الآن مرا بگیرید و زندانی کنید. سوم این‌که بر روی منبر بگویم امروز سرلشگر علوی مقدم و تیمسار بختیار به منزل آمدند و از طرف اعلی‌حضرت پیام آوردند که دیگر راجع به بهایی‌ها حرفی نزنم. این را بگویم که از رادیو پخش شود و خلق الله بدانند.» گفتند: «نه، این به نام اعلی‌حضرت نوشته می‌شود. اعلی‌حضرت فرمودند چیزی نگویید. به نام اعلی‌حضرت هم نمی‌شود گفت.» گفتم: «عجب! اگر بگویم اعلی‌حضرت گفته‌اند، به ایشان اهانت می‌شود، اما اگر اسلام و مسلمانان و آیت‌الله بروجردی و من مورد اهانت واقع شویم، مانعی ندارد؟ صریحاً به شما بگویم به اعلی‌حضرت بگویید که این کار مصلحت نیست. پخش رادیویی را می‌خواهید قطع کنید، من را می‌خواهید بگیرید، وگرنه حتماً باید تا آخر ماه مبارک رمضان ادامه بدهم.»

این سخن برایشان گران تمام شد؛ چون خیال می‌کردند که اگر دو نفری بیایند، من دیگر تسلیم خواهم بود! خلاصه، آن‌ها رفتند و ما هم به مخالفتمان با بهایی‌ها در منبر ادامه دادیم.

منبع: مجله «مبلّغان»، شماره 10

 
تاريخ: ۱۳۹۴/۲/۱۴
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal