حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در نشست مبلّغان اعزامی به جشنواره فیلم فجر بیان شد:
 سینما در جوامع اسلامی جدی گرفته نمی‌‌شود
نشست مبلّغان اعزامی به جشنواره فیلم فجر، با حضور معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مشهد برگزار گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین روستا آزاد: سینما در جوامع اسلامی جدی گرفته نمی‌‌شود.

به گزارش رسالات، حجت‌الاسلام والمسلمین روستا آزاد، معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در نشست مبلّغان اعزامی به جشنواره فیلم فجر با اشاره به اهمیت عرصه هنر و رسانه گفت: متأسفانه سینما و تئاتر در ایران و دیگر جوامع اسلامی جدی گرفته نمی‌‌شود و بیشتر جنبه سرگرمی و سرمایه‌گذاری دارد.

وی در خصوص پیشرفت و توجه به هنر و سینما در جهان غرب اظهار داشت: توجه جهان غرب به هنر و سینما به اندازه‌ای است که آن‌ها در قالب سینما به افکار و باورهای مردم نفوذ کرده و در آن تأثیر مستقیم می‌‌گذارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین روستا آزاد در پایان با تشکر از حضور طلّاب در جشنواره فیلم فجر ابراز کرد: حضور شما مبلّغان و طلّاب و فعالیت‌ در عرصه هنر و سینما، تأثیرات بسیار مثبتی در راستای شکل‌گیری صحیح باورها و افکار مردم دارد.

لازم به ذکر است که در حاشیه‌ی این نشست، حجت‌الاسلام و المسلمین عیسی‌نژاد، مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین روستاآزاد، از برگزاری  هفته فرهنگی هنری اشراق در مشهد مقدس خبر داد و گفت: در حاشیه این آئین، نمایشگاه آثار هنری طلّاب و روحانیون در بخش هنرهای تجسمی برپا خواهد شد که در این نمایشگاه چندین اثر از طلّاب و روحانیون هنرمند سراسر کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

تاريخ: ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
نقد مسیحیت
کوثر هدایت 98
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal