حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ آبان     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خبر داد:
 پاسخگویی به بیش از 7500 سؤال در تعطیلات عید امسال
پاسخگویان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی موفق به پاسخگویی به بیش از 7500 سؤال مردمی در ایام نوروز امسال شدند.

حجت‌الاسلام روحانی مقدم  مدیر اجرائی و مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی اعلام داشت: با توجه به تعطیلات 15 روزه دفتر تبلیغات در ایام نوروز امسال و همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها، مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی پاسخگویی خود را در بخش تلفنی و ارتباط زنده تا اتمام تعطیلات غیرفعال اعلام کرده بود، ولی با توجه به تعطیل‌بردار نبودن سؤالات ورودی مردم به سامانه به صورت آفلاین، تصمیم گرفتیم که این بخش از مرکز را در ایام تعطیلات فعّال نگه داریم. لذا تعدادی از پاسخگویان خواهر و برادر مرکز به صورت دورکاری به پاسخگویی به سؤالات مردم در اسرع وقت پرداختند. تلاش خالصانه این تعداد از پاسخگویان باعث شد که در تعطیلات بیش از 7500 سؤال، پاسخ داده شود.

وی افزود: با توجه به شروع کار مرکز در اواخر سال 1393، تعداد 5800 سؤال در سال گذشته پاسخ داده شده و در سال جدید نیز پاسخگویان به 7600 سؤال پاسخ داده‌اند.

حجت‌الاسلام روحانی‌مقدم خاطرنشان کرد: با توجه به پاسخگویی سامانه در بخش آفلاین به دو شیوه‌ی عضویت سایت eporsesh.com و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461، این حجم از سؤال در سه حوزه احکام شرعی، مشاوره، اعتقادات و شبهات دینی پاسخ داده شده است.

وی در مورد فعالیت نوروزی پاسخگویان مرکز بیان داشت: احساس مسئولیت کارشناسان در امر پاسخگویی موجب شد در ایام تعطیلات عید نوروز امسال نسبت به سال گذشته حدود 30درصد افزایش داشته باشد.

ایشان در پایان یادآور شد: پرسشگران گرامی جهت ارتباط تلفنی با این مرکز می‌توانند با شماره 09640 یا شماره 096400 ارتباط برقرار کنند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۱/۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal