حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ آبان     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مرکز ملی پاسخگویی دینی شعبه مشهد خبر داد:
 افتتاح واحد خواهران مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی مشهد
واحد خواهران مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی، روز پنج‌شنبه 10 اردیبهشت 1394 با حضور حجج اسلام والمسلمین مخدوم و عیسی‌نژاد افتتاح گردید.

به گزارش رسالات، حجت‌الاسلام روحانی مقدم، مدیر بخش پاسخ‌گویی تلفنی مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: روز پنج‌شنبه 10 اردیبهشت در جلسه‌ای مشترک با پاسخ‌گویان مرکز و حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم، رئیس مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی و حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد، رئیس مرکز پاسخ‌گویی دینی مشهد، دغدغه‌ها و مشکلات پاسخ‌گویان مرکز مطرح شد.

وی اعلام داشت: حجت‌الاسلام والمسلمین مخدوم در حاشیه‌ی این جلسه‌ی مهم واحد خواهران مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی شعبه خراسان رضوی را افتتاح نمودند.

روحانی مقدم در مورد اهداف افتتاح این بخش در مرکز ملی پاسخ‌گویی دینی مشهد ابراز داشت: اهداف ما از افتتاح این بخش، پاسخ‌گویی تخصصی به سؤالات مبتلابه پرسش‌گران، راحت بودن مراجعین خانم با کارشناسان پاسخ‌گوی خانم و استفاده از ظرفیت طلّاب خواهر در مرکز پاسخ‌گویی دینی بود.

وی درک صحیح سؤالات مربوط به خواهران از سوی کارشناسان خانم و ترویج فرهنگ عفت عمومی در ارتباطات را از دیگر اهداف این طرح برشمرده و در پایان تأکید کرد: فعلاً بخش پاسخ‌گویی مجازی خواهران افتتاح گردیده است و به لطف خداوند به زودی ضمن برگزاری آزمون، کارشناسان بخش تلفنی نیز انتخاب و مشغول فعالیت خواهند شد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۲/۱۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal