حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
از سوی اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار گردید:
 برگزاری آزمون جذب و گزینش خواهران مبلّغ
آزمون علمی جذب و گزینش خواهران مبلّغ روز پنج‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1394 در شهرستان مشهد و هشت شهرستان خراسان رضوی برگزار گردید.

به گزارش رسالات، خانم شیخ‌علیشاهی، رئیس اداره امور مبلّغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن اعلام این خبر افزود: آزمون علمی جذب و گزینش خواهران مبلّغ در شبکه تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی با حضور 240 نفر از خواهران طلبه صبح روز پنجشنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1394 همزمان در مشهد، سبزوار، نیشابور، تربت جام، تربت حیدریه، جوین، گناباد، زابل و کرمان برگزار شد.

وی در مورد هدف از برگزاری این آزمون ابراز داشت: این آزمون از سوی اداره امور مبلّغان خواهر با هدف ارزیابی توانمندی علمی خواهران داوطلب تشکیل پرونده تبلیغی در دفتر تبلیغات اسلامی، برگزار گردید.

خانم شیخ‌علیشاهی هم‌چنین در مورد شرایط شرکت کنندگان در این آزمون گفت: شرکت‌کنندگان در این آزمون واجد حداقل تحصیلات سطح دو حوزه علمیه و علاقمند به فعالیت در عرصه‌های گوناگون تبلیغ می‌بودند و در این آزمون به سؤالاتی درباره‌ی تفسیر، احکام، عقاید، اخلاق، قانون اساسی و وصیتنامه امام خمینی پاسخ گفتند.

وی افزود: کلیه مراحل ثبت‌نام، دریافت منابع آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت رسالت و سامانه سمتا انجام شده و داوطلبان می‌توانند نتایج آزمون خود را در تاریخ دهم خرداد ماه از طریق همین سامانه دریافت نمایند.

رئیس اداره امور مبلغان خواهر دفتر تبلیغات اسلامی مشهد ادامه داد: پذیرفته‌شدگان این آزمون، پس از شرکت در مصاحبه حضوری و آزمون عملی سخنرانی، به عضویت در شبکه تبلیغی شرق کشور درآمده و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی و مطالعاتی به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد.

وی در پایان تأکید کرد: شایان ذکر است پذیرفته‌شدگان پس از اعلام نتایج آزمون به مدت پنج روز فرصت دارند تا از طریق سامانه سمتا نسبت به تعیین وقت مصاحبه حضوری و آزمون عملی سخنرانی، اقدام نمایند.

 آزمون جذب و گزینش خواهران

 آزمون جذب و گزینش خواهران
تاريخ: ۱۳۹۴/۳/۲
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal