حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
از سوی اداره امور مبلّغان خواهر برگزار گردید:
 برگزاری اولین جلسه‌ی هم‌اندیشی مبلّغان خواهر مناطق حاشیه شهر مشهد
اولین جلسه‌ی هم‌اندیشی خواهران مبلّغ فعّال در مناطق محروم و حاشیه‌‌ای شهر مشهد با حضور مدیر کل امور فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی روز شنبه 9 خردادماه 1394 در دفتر تبلیغات اسلامی مشهد برگزار گردید.

در این جلسه که در آن 30 نفر از خواهران مبلّغ شرکت داشتند، ابتدا حجت‌الاسلام عیسی‌نژاد، مدیر کل امور فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن تبیین اولویت‌‌های تبلیغی در حوزه بانوان، توجه ویژه به تحکیم بنیان خانواده در فعالیت‌‌های تبلیغی و تقویت و تحکیم باورهای ایمانی بانوان را از اهمّ این اولویت‌ها برشمرد.

وی در ادامه افزود: برنامه‌‌های تبلیغ بانوان در دو سطح عمومی و تخصصی مورد توجه است که در تبلیغ عمومی توسعه فعالیت‌‌های تبلیغی در مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها، کانون‌ها و سایر مراکز فرهنگی و در تبلیغ تخصصی، استفاده روش‌های نوین تبلیغی اعم از فضای مجازی، رسانه‌‌ای و مکتوب مورد انتظار است. لذا مبلّغان می‌توانند با توجه به توانمندی خود در عرصه‌های تعریف شده، فعالیت تبلیغی خود را ارائه دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عیسی‌نژاد سپس به مباحث مورد نیاز در مناطق حاشیه‌‌ای اشاره کرده و پرهیز از مباحث تفرقه‌افکنانه، مدیریت مذاهب و فرق در راستای نگاه تمدنی، تبیین سبک زندگی دینی و تحکیم باورهای شیعی را مورد تأکید قرار داد.

در ادامه‌ی این جلسه مبلّغان حاضر به ارائه‌ی گزارشی از عملکرد تبلیغی خود پرداخته و مسائل و مشکلات تبلیغی خود را مطرح نمودند.

افزایش دوره‌های آموزشی مورد نیاز مبلّغان، برنامه‌ریزی برای افزایش توانمندی مبلّغان برای پاسخگویی به شبهات روز، تسهیلات لازم برای ایاب و ذهاب مبلّغان، تأمین جوایز برای مخاطبان در مناطق محروم و هم‌‌افزایی مبلّغان در راستای هماهنگ‌‌سازی فعالیت‌‌های تبلیغی از جمله مطالب مطرح شده توسط مبلّغان بود.

شایان ذکر است با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان در این جلسه، مقرر شد تشکیل این جلسات در بازه‌های زمانی تعریف شده ادامه یابد.

تاريخ: ۱۳۹۴/۳/۱۱
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal