حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۹ شنبه ۲۵ مرداد     
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی مشهد:
 همایش طلایه‌داران هدایت برگزار شد
همایش طلایه‌داران هدایت صبح روز جمعه 22 خردادماه 1394 با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علوی در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی مشهد برگزار گردید

حجتالاسلام والمسلمین سید محمود علوی روز جمعه در همایش علمی و کاربری طلایهداران هدایت ویژه مبلغان استان خراسان رضوی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب بارها حمایت و اعتماد خود را از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای اعلام کرده‌اند و نگرانی و بی‌اعتمادی معظم‌له از مواضع و عملکرد طرف مقابل است.

وی ادامه داد: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای مقلّد و مرید رهبر معظم انقلاب هستند و قهرمانانه و هوشمندانه در مذاکرات از حق مسلم کشورمان در خصوص انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای دفاع می‌کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین علوی گفت: نباید در این شرایط با فراخوان‌های تجمعات، موافقین و مخالفین مذاکرات هسته‌ای را در مقابل هم قرار داد بلکه باید در راستای منویّات رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای حمایت کرد.

وزیر اطلاعات نامگذاری امسال به عنوان دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی را یادآور شد و گفت: باید این مسأله مورد توجه بخش‌های مختلف قرار گیرد.

وی از سخنرانان و مبلّغان خواست در سخنرانی‌های خود به آیات قرآن کریم و روایات اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام استناد کرده و آن‌ها را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی تصریح کرد: تحلیل‌های سیاسی مهم است ولی باید اولویت سخنرانی‌ها تبیین آیات و روایات در زمینه‌های گوناگون باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علوی گفت: باید بصورت هنرمندانه به مخاطب توجه کرد و مطالب را بر اساس نیاز مخاطبین، روان‌شناسانه و جامعه‌شناسانه ارائه داد تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

وی بر لزوم توجه به ارزش‌های اسلامی تأکید کرد و افزود: مبلّغین باید از هر گونه اقدامی که اخلاق‌مداری را در جامعه زیر سؤال می‌برد پرهیز کنند.

وزیر اطلاعات گفت: باید در بیان مطالب از بیان احساسی مسایل خودداری کرده و جوانان را به سمت عقلانیت سوق دهیم تا دسیسه‌های دشمنان خنثی گردد.

نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: انتقادات نسبت به مسائل در صورتی ارزشمند است که توأم با رعایت احترام و حرمت باشد و نباید بنام نقد حرمت‌شکنی و توهینی نسبت به افراد صورت گیرد.

وی اظهار داشت: در بحث هسته‌ای نیز متأسفانه در شرایطی که رهبری از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کند برخی با سخنان و نقطه‌نظرات خود به گونه‌ای عمل می‌کنند که گویی این افراد در فرآیند مذاکرات منافع کشورمان را به بیگانگان فروخته‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علوی از گروه تکفیری داعش به عنوان مولود و دست‌پرورده سرویس‌های اطلاعاتی انگلیس، موساد و عربستان یاد کرد و گفت: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی به دنبال دو قطبی کردن کشورهای اسلامی و منطقه است.

حجت‌الاسلام والمسلیمن علوی خاطر نشان کرد: گروه داعش تلاش زیادی برای فعالیت و ایجاد ناامنی در ایران و از جمله مناطق مرزی انجام داد که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در نیل به اهداف خود ناکام ماند.

وی افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف دقیق اطلاعاتی و حضور در صحنه مانع از به چالش کشیدن امنیت کشورمان توسط این جریان‌ها و مخلان امنیت می‌شوند.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

تاريخ: ۱۳۹۴/۳/۲۳
نام:
پست الکترونیکی:
نظر شما:
سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
تربیت مبلغ خواهران
کوثر هدایت 98
کارگاه مطالعات سینمایی
نقد مسیحیت
نقد عرفان های نوظهور
پاسخگویی به شبهات مذهبی
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal