حساب کاربری | عضویت    امروز: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور     
نتایج جستجو

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  بخش دوم گفتگو با حجه الاسلام و المسلمین محمدحسین فلاح زاده
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله به معاذ بن جبل هنگامی که او را به یمن فرستادند در ضمن بیانی فرمودند: «یَسِّرْ وَلا تُعَسِّرْ؛ آسان بگیر و سخت نگیر!» معاذ به عنوان رئیس حکومت و والی به یمن فرستاده نشد، بلکه به عنوان یک مبلّغ دین به یمن رفت.
۱۳۹۳/۶/۱۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  گفتگوی به جا مانده از مرحوم حضرت آیه الله خوشوقت
خداوند دو بازوی توانمند را برای اینکه پرچم تقوا در جامعه ی انسانی به زمین نیفتد و ساقط نشود قرار داده است یکی امر به معروف و دوم نهی از منکر. اگر انسان دید در مسیر زندگی، کسی واجب خدا را زیر پا می گذارد بایستی امر به معروف و نهی از منکر کند.
۱۳۹۳/۶/۱۵ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  بخش اول مصاحبه با حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین فلاح زاده
بخش عمده ی معارف دینی، «احکام» یا «فقه» است. در حوزه های علوم دینی، بخش عمده ای از وقت طلبه ها صرف فراگیری احکام دینی می شود. حال اگر می خواهیم مبلّغ دین باشیم، باید بخشی از وقتمان، صرف تبلیغ احکام به مردم باشد.
۱۳۹۳/۶/۱۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  مصاحبه با حجه الاسلام و المسلمین مسعود عالی
الان در دنیا اگر بخواهند بچه ها را متناسب با ایده ای، خودشان تربیت کنند در مدرسه این کار را می کنند. ولی ما در دانشگاه گذاشتیم. در دانشگاه زور زیادی میزنیم بهره کمی می بینیم و همه می دانند که کار را داریم چپه انجام میدهیم چون دانشگاه بستره آماده ای نیست.
۱۳۹۳/۶/۱۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  گفتگو با آیت الله سید نورالدین طاهری موسوی شیرازی
باز گویم وصف خلق ما سوا، بر سه قسم آیند اوصاف قوا، در ملائک خلقت عمل است و بس، در بهائم شهوت بطن و هوس، جمع هر دو در بنی آدم بود، زین تجمع شهره در عالم بود، طاعت حق در ملک فطری بُود، در چنین خلقت ز حق سری بُود.
۱۳۹۳/۵/۱ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مصاحبه با خانم نیک، مدير مدرسه علميه حضرت خديجه
تبلیغ در دنیای امروز، تنها به منبر رفتن برای گروهی محدود با آمادگی پذیرش بالا نیست. بلکه مبلغ باید توانایی ارتباط گیری با اقشار و گروه های مختلف را داشته و آنان را هدایت کند و برای این منظور باید روز به روز بر توانمندی های خود بیفزاید.
۱۳۹۳/۴/۳۰ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  بخش سوم مصاحبه جذاب با طلبه ای که در روسیه و اکراین تبلیغ می رود
همیشه به پدرم می گفتم دوست دارم عالم دینی شوم، یک زمان هم پدرم نابینا شده بود و شدیدا مریض بود. پاهایش را گذاشتم توی آب، ایشان هم دست‌هایش را به دعا بلند کرد و از خدا خواست که من فقط عالم دینی بشوم.
۱۳۹۳/۴/۲۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مصاحبه با حجه الاسلام و المسلمین سید هاشم رسولی محلاتی
مشهوراست در آن چند سالی که امام خمینی(ره) در نجف اشرف بودند، طلاب ساعت‌های خود را روی رفت و آمد ایشان به درس و تشرف آن مرحوم به حرم مطهر حضرت امیر المومنین علی(ع) در شب‌ها تنظیم می کردند.
۱۳۹۳/۴/۲۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مصاحبه با آیه الله سیداحمد علم الهدی امام جمعه محترم مشهد
مدیریت جهادی؛ یعنی با چنگ و دندان کار کردن، کاری را بدون توجه به شرایط طبیعی و امکانات موجود شروع و تا انتها دنبال کردن. بنابراین اگر بخواهیم اقتصاد و فرهنگ را مدیریت کنیم، باید در دل کار قرار بگیریم و هر کاری که می توانیم انجام دهیم.
۱۳۹۳/۴/۱۵ :تاريخ

اداره امور مبلغان خواهر:
  مصاحبه‌با‌خانم‌شایسته‌خوی مدیرمدرسه‌علمیه حضرت نرجس سلام الله‌علیها
جایگاه بانوان در بحث مدیریت بسیار مهم و پر رنگ است. مدیریت امور فرهنگی جامعه در دست زنان آن جامعه است و به همین دلیل هم، زنان باید در این عرصه بسیار قوی تر از مردان ظاهر شوند.
۱۳۹۳/۴/۳ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مصاحبه با حجه الاسلام و المسلیمن سید احمد دارستانی
وجود سیدالشهداء یک وجود بی نهایت است یعنی انسان هر چه سیر می کند و در این مسیر امام شناسی حرکت می کند به آن بحث فقر خودش و ذلت خودش بیشتر می رسد، ما در مقابل سیدالشهداء فقیر مطلقیم و ایشان غنی مطلق است.
۱۳۹۳/۴/۲ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  مصاحبه با حجه الاسلام حمیدرضا سالارکیا
قبل از طلبگی به یادگیری زبان های خارجی از جمله آلمانی و انگلیسی علاقه ی فراوانی داشتم. در دوران طلبگی با توجه به علاقه و کارهای قبلی با جدیت بیشتری به زبان پرداختم و خیلی زود همه دوره ها را با موفقیت گذراندم.
۱۳۹۳/۳/۲۹ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  مصاحبه اختصاصی با حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا مرتضی ادیب یزدی
سختی‌ها هر چقدر بیشتر باشند نتیجه گرفتن‌ها هم بیشتر به انسان مزه می‌دهد و دلچسب‌تر و دلنشین‌تر می‌شود. ما باید انگیزه را درست کنیم. یعنی هدفمان باید یک هدف اعلی باشد.
۱۳۹۳/۳/۱۸ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات:
  گفتگو با حجه الاسلام والمسلمین حمید خادمیان
یک بخش از تبلیغ به گِل انسان مربوط می‌شود و یک بخش هم مربوط به تلاش است و صد البته کسانی که تلاش بیشتری می‌کنند نسبت به کسانی که ظرفیت و استعداد این کار را دارند اجر و مزد بیشتری دارند.
۱۳۹۳/۳/۱۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی تبلیغی رسالات :
  گفتگو با محمدرضایی شریف‌‌آبادی از مبلغین فعال درمناطق محروم
مسئول گروه جهادی مروّجین مذهب درباره چگونگی طلبه‌ شدن خود می‌گوید: پس از دانشگاه، شغل خوبی برای من در دبی امارات مهیا شده بود اما توصیه یک عالم ربانی مرا از این رو به آن رو کرد.
۱۳۹۳/۳/۴ :تاريخ

اداره امور مبلغان خواهر :
  بنیانگذار مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا علیها سلام : تبلیغ بانوان در محافل علمی و رسانه ای نیازمند سرمایه گذاری است
با توجه به نقش کم نظیر بانوان در خانواده و جامعه و تاثیر این قشر در تربیت نسل‌های بعد باید بیش از گذشته بر روی تبلیغ بانوان سرمایه گذاری کرد.
۱۳۹۳/۲/۲۷ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  مناظره هشام بن حکم شاگرد امام صادق(ع) با استاد معتزلی
هشام بن حکم شاگرد امام صادق(ع) در مناظره‌ای با استاد معتزلی، عمر بن عبید به زیبایی، لزوم و وجوب حضور امام معصوم در جامعه بشری را اثبات کرده و مورد تحسین امام صادق(ع) قرار می‌گیرد.
۱۳۹۳/۲/۲۶ :تاريخ

پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات:
  مصاحبه جالب و خواندنی احمد طیب رئیس دانشگاه الازهر مصر درباره مذاهب شیعه و سنی
در فضای شوم و تاریکی که استکبار جهانی با ایادی شیطانی خود برطبل تفرقه می‌کوبد و جریان‌های تکفیری خون مسلمین را بر‌زمین می‌ریزند، ‌هستند حق طلبانی از عالمان و روشن‌فکران اهل سنت که عاری از هرگونه تعصب به بیان حق می‌پردازند و بی‌پایه و اساس بودن شعارهای غلط و شیطانی سران وهابیت را افشا می‌کنند. .
۱۳۹۳/۲/۲۱ :تاريخ

گفتگوی اختصاصی حجت الاسلام خلیلف:
  بخش دوم گفتگوی جذاب با مبلغ روسی‌تبار
در این بخش حجت الاسلام خلیلف از نگه داشتن اسلام و تشیع در زمان کمونیست‌ها در آذرباییجان می‌گویند و خاطرات جذاب چند سفر تبلیغی اشاره می‌کنند. همچنین وضعیت اسلام در روسیه و اکراین را شرح می‌دهند و از نیاز تبلیغی آنان می‌گویند.
۱۳۹۳/۲/۱۵ :تاريخ

گفتگوی اختصاصی پایگاه فرهنگی‌تبلیغی رسالات با حجت :
  بخش اول گفتگوی جذاب با طلبه‌ای که در اکراین و روسیه تبلیغ می‌رود
دعوت کردیم از یکی از مبلغان فعال در کشورهای روسی زبان که خود ایشان اصالتا از کشور آذربایجان هستند و البته همین باعث شده بود که لهجه جذابی داشته باشند.
۱۳۹۳/۲/۶ :تاريخ

سامانه اعزام مبلغ دفتر تبلیغات سمتا
کارگاه مطالعات سینمایی
دوره مسیحیت
نقد فرق تصوف و دراویش
تربیت مبلغ خواهران
زمانبندی امتحانات بینش مطهر
فراخوان جذب، گزینش و ارتقاء رتبه
پاتوق داستان
ایپرسش
دانلود نرم افزارهای مرکز ملی پاسخگویی
فرم ارسال اخبار شما
لینکستان سایت‌های مرتبط
آخرین اخبار سایر خبرگزاریها
  صفحه اصلی  |   گزارش از مطالب  |   درباره ما  |   اخبـــار  |   دانلود نرم افزار 
Copyright © 2010. All rights reserved.
Developed by WebBox Portal